Zažite pravú magickú atmosféru: Ubytujte sa v domčeku, v ktorom vyrastal Harry Potter

Patríte aj vy medzi fanúšikov Harryho Pottera? Milujete čarodejnícky svet viac, ako ten muklovský? Snívali ste niekedy o tom, že aj vám príde domov list z Rokfortu?


Ak ste na tieto otázky odpovedali kladne, máme pre vás skvelú správu. Ihneď zavolajte, alebo pošlite sovu, všetkým kamarátom, zbaľte si do kufra lexikóny kúziel a vydajte sa na výlet do Spojeného Kráľovstva. Na stránke Airbnb si teraz môžete prenajať krásny domček, ktorý je úplne ako vystrihnutý z fiktívneho sveta od J.K. Rowlingovej.

Napokon, niet lepšej krajiny, kde si vychutnať pravú kúzelnú atmosféru, ako práve v Británii, ktorá sa koniec koncov stala rodiskom tohto príbehu.

Čarovné prostredie anglického vidieka

Zdroj: Airbnb

Ako informoval portál elitedaily.com, dom pripomínajúci ten z čarodejníckeho sveta, v ktorom sa môžete ubytovať, dostal názov „De Vere House“ a nachádza sa v malom anglickom mestečku Lavenham.

Nájdete v ňom 2 spálne so súkromnými kúpelňami, TV či WiFi. Okrem toho si v dome môžete užiť aj spoločnú miestnosť s krbom, z ktorej priam dýcha čarodejnícka atmosféra.

Navyše, každé ráno budú pre vás pripravené čerstvé anglické raňajky, takže si môžete predstaviť, že sedíte so svojimi spolužiakmi z Rokfortskej fakulty v jedálni a spoločne si užívate hostinu. Ráno vám síce do izby nevletí Hedviga s dennou tlačou, no namiesto toho sa budete nachádzať v krásnom prostredí anglického vidieka, kde si môžete naplánovať množstvo zaujímavých výletov.

Zdroj: Airbnb

Ak by ste teda mali chuť, svoju púť môžete zakončiť v samotnom Londýne, kde sa nachádza napríklad Warner Bros. Štúdio, kde sa film natáčal či nástupište 9 a ¾ na stanici Kings Cross.

Takže, kúzelníčky a kúzelníci, pripravte si svoje čarovné prútiky, Rokfortský expres o chvíľu vyráža.

Zdroj: elitedaily.com 

Zdroj titulnej fotografie: Warner Bros. / Airbnb

You don't have permission to register