Search
Close this search box.

Ženích prichystal neveste svadobné prekvapenie, na ktoré do konca života nezabudne

Svadby sú plné prekvapení, nádherných emocionálnych zážitkov a okamihov, ktoré dokážu roztopiť aj nejedno srdce. A nasledovný príbeh je toho pravým dôkazom. Vďaka ženíchovi sa nová rodinka rozrástla o jedného člena. A nie, nebolo to spôsobené tým, že by niekde tajne ukrýval svoje dieťa.


Ak cítite, že potrebujete zlepšiť náladu, potom sú nasledovné riadky určené presne pre vás. Úsmev na tvári je totiž zaručený.

Netradičné svadobné fotenie

Ako informoval portál brightside.me, zaľúbenci Orion a Kaylee sa rozhodli, že si na svoje svadobné fotografie najmú profesionálneho fotografa. Na tom nie je, samozrejme, nič zvláštne, ide väčšinou o zaužívaný postup. Ženích sa však rozhodol zrealizovať niečo, čo už až natoľko bežné nie je. Práve tento moment využil na to, aby svojej budúcej manželke splnil dávnejší sen. Dohodol sa s fotografom, a o ostatné sa už postarala spontánnosť.

Nevesta čakala na svojho ženích otočená chrbtom. On sa napokon dotkol jej ramena, a keď sa otočila, na jej tvári možno badať už len čisté prekvapenie, radosť a šťastie. Rodinka má totiž nového člena, mačičku menom Chloe.

Príbeh má hlbší význam

To však nie je úplne všetko. Príbeh má totiž ešte hlbší význam. Orion a Kaylee začali spolu bývať už niekoľko mesiacov pred svadbou. Kaylee predtým vlastnila so svojou rodinou mačku, no Orion nechcel mať žiadne domáce zvieratá.

Teraz sa však rozhodol, že chce, aby bola jeho manželka šťastná. Zhodou okolností našiel blízko ich domu dve opustené mačiatka. Jedno z nich si nechal a jeho 92-ročná babička ho strážila niekoľko dní pred svadbou, aby si Kaylee nič nevšimla. Samozrejme, aj druhé mačiatko si našlo nový domov a aj tento príbeh sa skončil šťastne. Ako sa hovorí, koniec dobrý, všetko dobré.

Zdroj: brightside.me 

Zdroj titulnej fotografie: Facebook / Wild and Wonderful Photography

Pozri aj:

Najčítanejšie

Test dlhovekosti: Aká je pravdepodobnosť, že sa dožijete vysokého veku?
Po ktorom príbuznom dedíme najviac génov? Vedci prišli s prekvapivou štúdiou
Lacný výlet na Slovensku? 7 jedinečných miest, o ktorých ste pravdepodobne netušili
Vtáčika z rozprávky Rio už vo voľnej prírode nenájdete. Vedci ho vyhlásili za vyhynutého
Nebezpečné morské živočíchy, z ktorých vám niektoré spôsobia aj smrť

Odporúčané články: