Search
Close this search box.

Zlá správa pre fanúšikov Eda Sheerana: Spevák si dáva dlhodobú pracovnú prestávku

Zatiaľ ani on netuší, ako dlho táto prestávka potrvá.


28-ročný anglický spevák sa cíti vyčerpaný po šialene úspešnom celosvetovom turné Divide. Kvôli nemu bol posledné dva roky v podstate nonstop na cestách, informuje portál ladbible.com.

„Bol som v jednom kole od roku 2017. Chcem si dať prestávku, aby som mohol cestovať, písať a čítať,“ napísal Ed na svojom Instagrame. 

https://www.instagram.com/p/B6dFOwZB6Jn/

V statuse píše aj o tom, že jeho turné Divide mu zmenilo život. Teraz však pre neho nastal čas, aby videl skutočný svet. Preto nebude najbližšie mesiace aktívny na sociálnych sieťach. „Mojej rodine a priateľom – uvidíme sa, keď na to bude čas. Mojim fanúšikom – ďakujem vám, že ste stále takí úžasní. Sľubujem, že sa vrátim s novou hudbou, keď nastane ten pravý čas. Musím žiť o trochu viac, aby som mal o čom písať.“

Posledné verejné vystúpenie Eda Sheerana mohli jeho fanúšikovia vidieť v auguste tohto roku v mestečku Ipswich, v ktorom spevák býva. Po skončení koncertu avizoval, že si dáva prestávku a nebude koncertovať možno až 18 mesiacov. Status, ktorý zverejnil, teda potvrdzuje, že svoje rozhodnutie zatiaľ nezmenil a s návratom sa neponáhľa.

Dúfajme, že Ed nazbiera množstvo životných skúseností, ktoré pretaví do nádherných piesní. Na jeho hudbu sa rozhodne oplatí počkať.

Zdroj: ladbible.com

Zdroj titulnej fotografie: FB / Ed Sheeran

Pozri aj:

Najčítanejšie

Lacný výlet na Slovensku? 7 jedinečných miest, o ktorých ste pravdepodobne netušili
Nebezpečné morské živočíchy, z ktorých vám niektoré spôsobia aj smrť
TOP 15 európskych kostolov, ktoré sa oplatí vidieť na vlastné oči
Vrak Titanicu o pár rokov definitívne zmizne. Trápi ho vážny problém
10 faktov o legendárnom Levom kráľovi, ktoré vás zaručene prekvapia

Odporúčame: