Search
Close this search box.

30 minút denne a spolu so zubnou sklovinou aj vaše okolie od závisti zbledne

Neviete, čo to je? No predsa profesionálne bieliace pásiky, ktoré si môžete spolu s nami jednoducho vybrať. Prezradíme vám, ako rýchlo si s nimi dáte svoje zuby do poriadku.

Krásne zuby a žiarivý úsmev sa považujú za vizitku krásy. Žiaľ, vplyvom rôznych faktorov máme so zachovaním tejto krásy čoraz viac problémov. Našťastie existuje niekoľko veľmi jednoduchých spôsobov, ako to môžete zmeniť.

A stačí k tomu len 30 minút denne a spolu so zubnou sklovinou aj vaše okolie od závisti veľmi rýchlo zbledne.

Prečo sa zuby zafarbujú?

Pravidelná konzumácia jedla a nápojov spôsobuje, že naše zuby strácajú svoju žiarivú belosť. Zafarbiť sa môžu nielen naše skutočné zuby, ale aj umelé zuby a zubné výplne.

Navyše sú tu aj ľudia, ktorí majú v podstate žltšie zuby ako ostatní, čo súvisí s ich génmi. Nezlepšujú sa ani s pribúdajúcim vekom.

Medzi ďalšie faktory, ktoré vplývajú na zafarbenie zubov, patria fajčenie, alkohol, kofeín, červené víno, čokoláda, lieky a samozrejme nedostatočná ústna hygiena.

Ako si napriek všetkým týmto vplyvom dať zuby do poriadku?

Namiesto nezmyselnej taktiky vyskúšajte kvalitné bieliace pásiky

Na zlepšenie bieleho odtieňu zubov sa v minulosti používali takzvané bieliace prostriedky, ktoré sa  dali kúpiť len v lekárňach. Prípadne ste si mohli nechať vybieliť zuby u lekára. Jeho návšteva však bola za posledné roky obmedzená, preto sme sa snažili nájsť prostriedky na bielenie zubov doma, čo nebolo pre kvalitu zubov vždy ideálne riešenie.

Riešenie, ktoré bezpečne funguje, sú kvalitné bieliace pásiky, pomocou ktorých si za 30 minút denne vybielite svoj úsmev k dokonalosti a bez zbytočných problémov i starostí.

Operácia je veľmi jednoduchá. Pásiky sa nalepia na zuby a opatrne pritlačia, len čo sú v správnej polohe – začne bieliaca látka s profesionálnym zložením účinkovať. Pásiky držia pevne, nešmýkajú sa a bielenie vám vydrží až jeden rok, ak si samozrejme budete dávať pozor na to, čo skonzumujete a sem tam si zuby aj umyjete.

No nie je takéto bielenie skvelé riešenie? Posúďte sami.

Pozri aj:

Najčítanejšie

Pivo ako zázračný mok. Vedci potvrdili jeho prínosy pre naše zdravie
Psychológ zverejnil prekvapivý dôvod, prečo rodičia vyberajú netradičné mená pre svoje deti
5 vecí, ktoré silné ženy vo vzťahoch nikdy netolerujú
Lacný výlet na Slovensku? 7 jedinečných miest, o ktorých ste pravdepodobne netušili
Ničí spoločnosť našu kreativitu? Krátky animovaný film vás prinúti zamyslieť sa

Odporúčame: