Life is beautiful

“Nedopusť, aby ti včerajšok, zabral väčšinu dneška” – Will Rogers

Nájdeš nás aj tu

5 situácií, keď je milostný život riešením všetkých problémov

  1. Keď nemôžete zaspať

Kto potrebuje bylinný čaj, keď existuje na nespavosť príjemnejší liek? Uvoľnenie, ktoré vám spôsobí kvalitný sex, o ktorom sa mnohí boja na verejnosti aj hovoriť, je liekom na niekoľko problémov a okrem zväčšenia penisu podporuje aj kvalitný spánok. Doprajte si ho preto aj vy.

  1. Pomôže vám zbaviť sa následkov hádky

Prijali ste ospravedlnenie? Odpustili ste mu, hoci niekde v hlbinách svojej duše ho stále chcete vidieť trpieť, pretože pokora nebola podľa vašich predstáv? Namiesto toho sa pokúste týchto myšlienok zbaviť a za pár minút sa ocitnete v teplom objatí milovaného človeka a bez stopy odporu k vašej duši. Nezhody vedia na tele a duši zanechať obrovské stopy, ktoré vás ale ovplyvňujú negatívne.

  1. Keď ťažká práca prináša stres

Robíte chyby a šéf vám dáva prácu, ktorá vás nebaví? Kolegovia majú hlúpe otázky, a to ešte neprešla ani polovica pracovného dňa?  Samozrejme že rozkoš si v práci dopriať nemôžete ale, prečo nezačať ráno a proti nadmernému stresu a negatívam sa obrniť takto? Je to jeden z najefektívnejších spôsobov, ako sa s tým všetkým vyrovnať.

  1. Keď ste vynechali naplánované cvičenie

Nikto nebude popierať, že fyzické cvičenia zvyšujú nielen srdcový rytmus, ale aj náladu. Ale niekedy sa jednoducho nemôžete donútiť, aby ste chodili do posilňovne alebo na jogging. Tento problém riešte pri sexe s partnerom a v mnohých prípadoch pôjde o dokonalú náhradu fyzickej aktivity, ktorá zároveň vyrieši aj vašu dilemu správnych cvikov na zväčšenie penisu.

  1. Keď sa nudíte

Nuda je vstupnou bránou k akcii a emóciám, čo často vedie k nežiaducim následkom. V tomto prípade je sexuálna aktivita ideálnym spôsobom, ako zabiť čas. Vyskúšajte ho a užívajte si príjemné chvíle s partnerom do poslednej bodky.

You don't have permission to register