Štúdio Pixar opäť poteší svojich fanúšikov: Pripravovaný animovaný film zaujme jedinečnou letnou atmosférou

Obľúbené filmové štúdio Pixar ohlásilo na rok 2021 nový film Luca. Režisér Enrico Casarosa a producent Andrea Warren predstavia dobrodružstvá chlapca Lucu počas letných prázdnin na slnečnej talianskej riviére, informuje portál Variety.


Na divákov čaká údajne nezabudnuteľný letný zážitok. Taliansky režisér Casarosa, ktorý stojí aj za krátkym animovaným filmom La Luna (2011), uviedol, že práca na tomto filme bola preňho veľmi vzácna a zaujímavá.

„Luca je pre mňa osobnou záležitosťou, keďže som sám vyrastal na talianskej riviére. Prostredníctvom filmu som sa vrátil späť do vlastného detstva. Film je aj o oslave priateľstva. Myslím si, že priateľstvo v detstve často určuje to, kým sa chceme stať v budúcnosti, a práve toto posolstvo tvorí základ príbehu.“

„Okrem krásy čarovného talianskeho pobrežia spoznáte dobrodružstvá, ktoré zásadne zmenia aj nášho hlavného hrdinu. Dospievajúci chlapec si užíva letné chvíle s najlepším priateľom. Postupne začnú objavovať temné tajomstvá z minulosti, ktoré ohrozujú ich vzájomné puto,“ priblížil základné detaily.

Bližšie informácie zatiaľ zverejnené nie sú, otázkou nateraz ostáva aj hlasové obsadenie. Štúdio Pixar je však už dlhšie zárukou kvalitných animovaných filmov a tak, pokiaľ milujete krásne animácie a zábavu, rozhodne sa máte na čo tešiť. Premiéra rozprávky je naplánovaná na 18. júna 2021

Zdroj: variety.com

Zdroj titulnej fotografie: Twitter / Pixar

You don't have permission to register