Search
Close this search box.

Ako na kvalitnú tlač vašich dokumentov?

Náplne a tonery Canon

Aby vaša tlačiareň Canon tlačila kvalitne, potrebujete kvalitné náplne Canon. Na trhu nájdete okrem originálnych produktov priamo od výrobcu tlačiarne aj inú alternatívu. Sú ňou alternatívne laserové tonery a atramentové náplne.

Alternatívne produkty sú vzhľadom na to, že ich nevyrába výrobca tlačiarne, lacnejšie. Vyrábajú sa z nových komponentov. Nemusíte sa báť ani ich kompatibility s vašou tlačiarňou alebo jej poškodenia. Vyrábajú sa podľa platných štandardov pre každý typ tlačiarne.

Na čo si dať pozor pri kúpe

Kvalita tonera alebo náplne, ktorú kupujete, by mala byť podložená certifikátmi SMTC, SIRA Certification, Bureau Veritas. Ich kúpou ušetríte až do 70 % z ceny originálneho produktu. Väčšina alternatívnych náplní aj tonerov dosahuje vysokú kvalitu tlače.

Zdroj: Pixabay

Ak požadujete ešte nižšiu cenu a nevadí vám znížená kvalita tlače, na trhu nájdete aj lacnejšie produkty B kvality. Bývajú označené ako EKO. Obsahujú menej kvalitný tonerový prach a tenšie puzdro. Pre ostrú tlač bez šmúh však odporúčame kupovať len tonerynáplne A kvality.

Tonery OKI

Na slovenskom trhu sa stáva čoraz viac známou aj značka tlačiarní OKI. Na trh prináša produkty z oblasti digitálnej LED tlače aj technológie vysokého rozlíšenia farieb. Tlačiarne OKI poskytujú vysokú kvalitu tlače a ekonomickú prevádzku.

Výhodou je tiež jednoduchá výmena tonerov. Tonery OKI si vyberiete podľa typu vášho zariadenia. Môžete si vybrať originálne alebo alternatívne tonery OKI. Pri kúpe vyberajte len alternatívne tonery OKI, ktoré spĺňajú medzinárodné štandardy. Vďaka tomu získate porovnateľnú kvalitu tlače ako s originálnymi tonermi.

Pozri aj:

Najčítanejšie

Lacný výlet na Slovensku? 7 jedinečných miest, o ktorých ste pravdepodobne netušili
Tukany sú zvláštnejšie, než sme si mysleli. Tieto zaujímavé fakty o nich vás zaručene prekvapia
Nebezpečné morské živočíchy, z ktorých vám niektoré spôsobia aj smrť
TOP 15 európskych kostolov, ktoré sa oplatí vidieť na vlastné oči
V mestskej časti Košice - Šaca vyrastie nová moderná Farmárska tržnica

Odporúčame: