Search
Close this search box.

Bradley Cooper a Lady Gaga budú spievať naživo na Oscaroch

Je akýmsi nepísaným pravidlom, že počas ceremoniálu zaznejú naživo všetky nominované piesne. Vynára sa teda otázka, či si počas oscarovej noci vypočujeme aj ich hit. Samotný Bradley Cooper priznal, že nad tým už spoločne s Lady Gaga premýšľali.

zdroj: Warner Bros./YouTube

„Áno, už sme o tom hovorili, pretože som tak trochu maniak,“ vyjadril sa Cooper pre magazín Variety, „napísal som jej celý román o tom, ako by sme to mali urobiť. Nechajme sa teda prekvapiť. Každopádne to bude veľmi originálne vystúpenie.“ Na otázku, či si v prípade nominácie spoločne s Cooperom zaspievajú na Oscaroch, odpovedala Lady Gaga jednoznačne: „Na sto percent!“Lady Gaga nebude na odovzdávaní Oscarov nováčikom. V roku 2015 ponúkla publiku svoju verziu piesne „Sound Of Music“ a v roku 2016 predstavila svoju vlastnú pieseň „Till It Happens To You“, ktorou reagovala na sexuálne násilie páchané na ženách. Ani Gaga ani Cooper zatiaľ naživo svoj hit nepredviedli, ich vystúpenie by k obrazovkám určite pritiahlo množstvo ľudí, ktorí by chceli ešte raz vidieť Jacksona Maina a Ally. To sú mená postáv, ktoré vo filme stvárnili.

Pieseň „Shallow“ je jednoznačne najväčším tohtoročným favoritom na zisk zlatej sošky. Stala sa hitom hneď po zverejnení prvého traileru. Civilné a presvedčivé výkony oboch hlavných predstaviteľov nenechali ani jedno oko suché. Rovnomenný soundtrack „A Star Is Born“ je najúspešnejším filmovým sondtrackom všetkých čias. V rebríčku Billboard 100 strávil na prvom mieste neuveriteľné 3 týždne. Taký úspech sa nikdy nepodaril žiadnemu filmovému sountracku, ale ani žiadnemu albumu Lady Gaga.

Zdá sa teda, že zisk nominácie pre pieseň „Shallow“ je takmer istý. Odovzdávanie cien akadémie sa bude konať 24. februára 2019. Dúfajme, že Jackson a Ally budú pri tom.

Zdroj: indiewire.com 

Pozri aj:

Najčítanejšie

Lacný výlet na Slovensku? 7 jedinečných miest, o ktorých ste pravdepodobne netušili
Tukany sú zvláštnejšie, než sme si mysleli. Tieto zaujímavé fakty o nich vás zaručene prekvapia
Nebezpečné morské živočíchy, z ktorých vám niektoré spôsobia aj smrť
RECEPT: Rýchly a jednoduchý banánový chlebík
Chcete sa cítiť doma ako na pláži? Firma vyrába unikátny produkt, ktorý vám ju prinesie do záhrady

Odporúčame: