Life is beautiful

“Nedopusť, aby ti včerajšok, zabral väčšinu dneška” – Will Rogers

Nájdeš nás aj tu

Tkaniny či textília: Ich čaro v interiéri je nenahraditeľné

Nenahraditeľná deka

Táto látka a špeciálna tkanina je súčasťou obývacích izieb, spální a detskej izby. Kvalitné deky slúžia ako prikrývky, pri chladných večeroch na zahriatie, alebo pri odpočinku a relaxe na gauči. Svojou jemnou štruktúrou vám nespôsobujú žiadne nepríjemné reakcie, nedráždia pokožku a sú navyše dizajnovo dokonalým doplnkom v každom jednom interiéri.

Koberce

Pred časom sa zdalo, že z nášho trhu tieto dekorácie podláh úplne vymiznú a nahradia ich laminátové podlahy. Sú samozrejme krásne a majú svoj význam tiež, ale s originálnym kobercom v blízkosti postele alebo sedacej súpravy pôsobia ešte krajšie a umožňujú vynikať viacerým detailom, ktoré si možno ani nevšimnete.

Niečo viac pre váš stôl

Textílie v interiéri sa v súčasnosti oceňujú naozaj vo veľkej miere a v akýchkoľvek štýloch. Aj moderná kuchyňa s pekným obrusom vyzerá štýlovo. Textílie majú tú výhodu, že okrem úžitku sa dajú vyhotoviť v rôznych prevedeniach, farbách a vzoroch. Dokážu nahradiť napríklad kožušinu a  vaša posteľ sa môže premeniť vďaka nádhernej deke na kvetinovú oázu pokoja. Koberec vás okrem pekného vzhľadu zasa príjemne hreje na chladnej podlahe.

Nezabudnite si ale vyberať overené produkty, ktoré sú kvalitné a pevné v tkaní a strihu. Lacným ponukám ázijských predajcov nevenujte ani najmenšiu pozornosť a vyberajte s rozumom. Aj potom pôjde o dobrú investíciu, s ktorou bude spokojná celá vaša rodina.

You don't have permission to register