Search
Close this search box.

Chcú obnoviť seriál Priatelia. Po 25. rokoch by mohol prísť veľkolepý návrat

Stať by sa tak malo pri príležitosti spustenia streamovacej služby HBO Max.


Seriál Priatelia oslavuje tento rok už 25. výročie. Prakticky od skončenia nakrúcania čelia tvorcovia, ale aj predstavitelia hlavných hrdinov, otázkam, či a kedy sa dočkáme pokračovania. Až doteraz ho všetci zainteresovaní rázne odmietali. Avšak v Hollywoode sa začína šuškať, že „čosi“ sa predsa len chystá.

Tajné zdroje prezradili exkluzívne portálu hollywoodreporter.com, že Warner Bros. vyjednáva so spoločnosťou HBO Max podmienky pre vznik špeciálu, v ktorom opäť uvidíme Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisu Kudrow, Matta LeBlanca, Matthew Perryho a Davida Schwimmera. Vrátiť by sa mali aj duchovní rodičia a tvorcovia seriálu David Crane a Marta Kauffman. Zatiaľ však údajne nie sú podpísané žiadne zmluvy, a tak zo špeciálneho pokračovania možno napokon nič nebude. Tvorcovia, a teraz už aj fanúšikovia, dúfajú, že to nakoniec klapne.

https://www.instagram.com/p/B3o8vWDhlOh/

Priateľov si momentálne môžete pozrieť na streamovacej službe Netflix. Na konci roka tu však končia a sťahujú sa ku konkurencii. Novými majiteľmi práv sa tak stane spoločnosť HBO Max. Tá začne vysielať v máji 2020 a mesačne bude stáť 15 dolárov. Je pravdepodobné, že HBO Max si bude chcieť získať nových platiacich divákov práve pokračovaním Priateľov.

Len pred niekoľkými dňami spustila svoju streamovaciu službu aj spoločnosť Disney. Jej najväčším lákadlom sa stal seriál The Mandalorian zo sveta Star Wars. Veľmi podobne uvažuje aj HBO Max. Na pokračovanie Priateľov čakajú ľudia už od roku 2004, a ak skutočne vznikne, bude z toho veľká udalosť, ktorá spoločnosti tejto spoločnosti prinesie množstvo divákov.

To, či spoločnosť HBO plánuje skutočne pokračovanie, alebo len akýsi spomienkový špeciál, nie je zatiaľ úplne jasné. Jennifer Aniston, ktorá v seriáli stvárnila Rachel Green, v rozhovore s Ellen DeGeneres poprela, že by bol v pláne akýkoľvek reboot. Zároveň však potvrdila, že čosi sa predsa len chystá.

Pozreli by ste si pokračovanie Priateľov?

Zdroj: hollywoodreporter.com

Zdroj titulnej fotografie: Warner Bros.

Pozri aj:

Najčítanejšie

Test dlhovekosti: Aká je pravdepodobnosť, že sa dožijete vysokého veku?
Po ktorom príbuznom dedíme najviac génov? Vedci prišli s prekvapivou štúdiou
Lacný výlet na Slovensku? 7 jedinečných miest, o ktorých ste pravdepodobne netušili
Vtáčika z rozprávky Rio už vo voľnej prírode nenájdete. Vedci ho vyhlásili za vyhynutého
Nebezpečné morské živočíchy, z ktorých vám niektoré spôsobia aj smrť

Odporúčané články: