Search
Close this search box.

Deduško mal na YouTube 1 800 odberateľov. Ako vďaku urobil krásnu vec

Dôkazom toho je aj 73-ročný Portugalčan Nilson Izaias Papinho, ktorému už dnes ľudia nepovedia inak ako „priateľ“ alebo „deduško“. Tento sympatický starý pán sa pustil do tvorby a zverejňovania videí na YouTube približne pred rokom.

Deduško sa od samého začiatku rozhodol zaujať svojou prirodzenosťou. Natáčal bežný priebeh svojho dňa, no zároveň ľuďom ukázal široký záber svojich záujmov. Nechýbalo napríklad záhradkárčenie, či „umenie“ vytvárania domáceho slizu. Postupom času si všimol rastúci záujem o svoj kanál, ktorý v tom čase dosiahol približne 1 800 odberateľov. A keďže si túto podporu nesmierne vážil, rozhodol sa pre krásnu vec.Do poznámkového zošita si precízne spísal mená všetkých vtedajších odberateľov, zapol kameru a natočil video, v ktorom sa každému jednotlivcovi, ktorý jeho kanál sleduje, poďakoval za jeho podporu. To sa v krátkom čase stalo virálnym, a dnes je už deduško známy ľuďom po celom svete. Dôkazom toho je aj jeden z mnohých komentárov, ktorý znel: „Nehovorím síce po portugalsky, no tento kanál je natoľko roztomilý, že sa k jeho odberu prihlásim.“

https://www.youtube.com/watch?v=vod29slVVwE

Po zverejnení daného videa jeho popularita medzi ľuďmi ešte viac vzrástla. Ako sa január blížil ku koncu, mal jeho kanál približne 7 000 sledovateľov. Aktuálne však presiahol priam neuveriteľnú hranicu 4 miliónov odberateľov, čo ho, samozrejme, motivovalo ešte viac k tomu, aby s natáčaním videí neprestával. Jeho prejav a správanie je len dôkazom toho, že ľudí sa dá získať aj bez zbytočnej snahy šokovať za každú cenu.

Zdroj: unilad.co.uk

Pozri aj:

Najčítanejšie

Lacný výlet na Slovensku? 7 jedinečných miest, o ktorých ste pravdepodobne netušili
Nebezpečné morské živočíchy, z ktorých vám niektoré spôsobia aj smrť
TOP 15 európskych kostolov, ktoré sa oplatí vidieť na vlastné oči
Vrak Titanicu o pár rokov definitívne zmizne. Trápi ho vážny problém
10 faktov o legendárnom Levom kráľovi, ktoré vás zaručene prekvapia

Odporúčame: