Search
Close this search box.

Disney chystá novú verziu megahitu Sám doma. Na reakcii pôvodného Kevina sa baví celý internet

Ako informoval britský denník The Independent, potešiť by sa mohli napríklad fanúšikovia filmov Noc v múzeu a Dvanásť do tucta, filmovej série Denník slabocha či vianočného filmového hitu Sám doma. Zatiaľ však nie sú známe podrobnosti o tom, akú formu by dané remaky mali mať či kedy by sa na nich reálne aj malo začať pracovať.

Vyzerá to tak, že najväčší ohlas zožala informácia o pripravovanom novom spracovaní filmu Sám doma. Asi sa ani niet čomu čudovať, keďže tento rodinný film je už od roku 1990 akousi klasikou, ktorú si diváci nenechajú ujsť počas vianočných sviatkov.Ak sa medzi verných fanúšikov tohto filmu zaraďujete aj vy, určite vám je známe, že v pôvodnom spracovaní bol najväčšou hviezdou 8-ročný chlapec Kevin McCallister, ktorého rodičia zabudli počas vianočných sviatkov doma a spokojne odišli na dovolenku. Ocitol sa tak vo veľkom dome úplne sám. Kombinácia neschopnosti dvoch banditov a Kevinových svojpomocných výmyslov, sa stala zárukou nefalšovaných komických situácií.

Zdroj: Twitter / Deadline Hollywood

Ako ďalej informoval The Independent, 38-ročný americký herec Macaulay Culkin, ktorý si malého Kevina zahral, sa po tom, ako sa dozvedel o plánovanom remaku, rozhodol pre pohotovú a vtipnú reakciu. Na sociálnej sieti Twitter zverejnil fotografiu, na ktorej si sám zapózoval. Chcel ňou poukázať na to, ako by mohla vyzerať aktuálna verzia filmu, keby tvorcovia do nej obsadili opäť jeho. Nezabudol ani na výzvu, aby sa mu spoločnosť Disney ozvala. Samozrejme, cítiť z nej silný ironický podtón.

Kým vo filme si Kevin užíval slobodu v jedení zmrzliny či pizze, tu sa už rozhodol pre iný pokrm. Nezáujem o okolitý neporiadok mu však asi ostal dodnes. Ťažko povedať, čo si herec skutočne myslí o pripravovanom remaku. Jeho fanúšikovia však označili túto jeho reakciu za najvýstižnejšiu.

Zdroj: The Independent / The Independent

Pozri aj:

Najčítanejšie

Lacný výlet na Slovensku? 7 jedinečných miest, o ktorých ste pravdepodobne netušili
Nebezpečné morské živočíchy, z ktorých vám niektoré spôsobia aj smrť
TOP 15 európskych kostolov, ktoré sa oplatí vidieť na vlastné oči
Vrak Titanicu o pár rokov definitívne zmizne. Trápi ho vážny problém
10 faktov o legendárnom Levom kráľovi, ktoré vás zaručene prekvapia

Odporúčame: