Rami Malek napodobnil Freddieho Mercuryho neuveriteľne presvedčivo. Pozrite si video, ktoré porovnáva film a skutočný koncert

Herec prezradil, že záznam z Live Aid vystúpenia videl na YouTube viac než 1500-krát. Každé gesto, každý krok, pohyb hlavy, ale aj pohyb pier zodpovedá 33-ročnému záznamu jedného z najúžasnejších rockových koncertov všetkých čias. Na Twitteri sa objavilo porovnanie piesne Radio Ga Ga v Mercuryho a Malekovom prevedení. Malekova autentickosť je skutočne dychberúca. Tvorcovia sa s touto scénou skutočne vymaznali. Okrem hlavného hrdinu sedia aj všetky kulisy, na piane je položená Pepsi a pivo, okolo Mercuryho pobehujú kameramani. Každý jeden detail sedí.

Malek sa vyjadril, že jeho vystúpenie nie je i napriek podobnosti celkom presné. Ak by sa sústredil len na opakovanie pohybov, stratil by autenticitu. Rozhodol sa teda nekopírovať na 100 % Mercuryho pohyby. Radšej chcel, aby v jeho vystúpení bola istá živelnosť. Priznáva však, že video videl viac než 1500-krát a Mercuryho gestá sa na neho jednoducho nalepili.Kritici, ale aj diváci, chvália Malekov herecký výkon a prorokujú mu minimálne nomináciu na Oscara. Vyčítajú mu jedinú drobnosť – prízvuk. V role Mercuryho sa mal pôvodne objaviť známy herec a komik Sacha Baron Cohen, avšak kvôli „neprekonateľným kreatívnym rozdielom“ sa rozhodol vycúvať. Jeho náhradník sa však role zhostil skutočne bravúrne.

Zdroj: ladbible.com 

You don't have permission to register