Life is beautiful

“Nedopusť, aby ti včerajšok, zabral väčšinu dneška” – Will Rogers

Nájdeš nás aj tu

Disney vám spríjemní pobyt doma. Nečakane pripravilo animované videá s Olafom z Frozen

Hoci aktuálna situácia nepraje ani kultúre a produkcie mnohých projektov boli pozastavené, spoločnosť Disney sa predsa len rozhodla potešiť divákov. Vo svojej novinke sa zamerala na fanúšikov nesmrteľného animovaného filmu Frozen.


Ako informoval portál unilad.co.uk, spoločnosť Disney vytvorila sériu krátkych animovaných videí, v ktorých hrá hlavnú úlohu obľúbený animovaný snehuliak Olaf. Keďže cieľom je vniesť v aktuálnej situácii aspoň trochu radosti do našich obývačiek, projekt dostal príznačný názov „Doma s Olafom“ (At Home With Olaf). 

Za celou sériou videí, ktoré sa budú postupne publikovať raz týždenne, stojí animátor Hyrum Osmond, pričom hlas snehuliakovi opäť prepožičal americký herec Josh Gad. Obaja pritom pracovali na tejto digitálnej sérii z pohodlia svojich domovov.

Ako uviedol Josh, v jeden deň obdržal telefonát od Jennifer Lee, režisérky filmu Frozen a vedúcej sekcie Disney Animation, ktorá prišla s takýmto nápadom. Ako sám priznal, spočiatku mal mierne obavy, nakoľko sa nepovažuje za príliš technicky zdatného. Bola to pre neho výzva, do ktorej sa však rozhodol ísť. 

Vyčariť si úsmev na tvári sledovaním tejto minisérie môžete aj vy. Na oficiálnom Twitteri Disney Animation boli zatiaľ zverejnené dve videá, pričom obe majú dĺžku pod 1 minútu. 

 

Zdroj: unilad.co.uk

Zdroj titulnej fotografie: YouTube

You don't have permission to register