Search
Close this search box.

Dokonalý asistent nielen v domácnosti

Systém dobrého tesnenia s minimálnymi nákladmi

Silikónový a vysoko kvalitný tesniaci tmel je veľmi dobrý asistent pri nízkych nákladoch, čo je ďalšia radosť pri nákupe tohto produktu. Túto tesniacu hmotu používajú ľudia takmer všade, nerozhodujú ani teplotné podmienky a materiál, na ktorý sa nanášajú. Je to riešenie, ktoré funguje a má svoj zmysel.Kritické miesta vášho obkladu budú pod kontrolou

Vďaka a s použitím tesniacich tmelov určite. A ak si myslíte, že vás sa to netýka, možno časom zmeníte názor. Každá jedna budova si časom sadá a pracuje pod vplyvom vonkajších a iných podmienok. Výsledkom je potom samozrejme spomínaná prasklina a trhlina, ktorú ale tento tesniaci materiál dokonale zamaskuje. Výhodou je, že sa vyrábajú v rôznych farbách, takže ich budete môcť použiť takmer všade a nebude tak narušená celková estetika a dizajn konkrétneho miesta.

Riešenie proti plesniam a na dokonalú hygienu

V tomto prípade by bolo dobré spomenúť epoxidové škárovačky, ktorých hodnota je rovnako na nezaplatenie. Presvedčíte sa o tom vo vašej kuchyni alebo kúpeľni. V týchto miestach, ktoré sú náročnejšie na výskyt niekedy až extrémnych podmienok, sa epoxidová škárovačka naozaj ujme.

Vysoké výkyvy teplôt, nadmerná vlhkosť a pôsobenie vody spôsobuje často tvorbu plesní a hromadenie baktérií. Tie dokážu byť ale pre človeka často veľmi nebezpečné. Zbaviť sa ich môžete aplikáciou na konkrétne miesta optimálnou vrstvou epoxidovej škárovačky.Vyriešte tieto malé nedostatky a zbavíte sa tak obrovských problémov, ktoré vám možno už dlhšiu dobu robili dosť veľké problémy. Určite sa vám to oplatí a mnohé z toho zvládnete aj sami bez pomoci profesionálov.

Pozri aj:

Najčítanejšie

TOP 15 európskych kostolov, ktoré sa oplatí vidieť na vlastné oči
Lacný výlet na Slovensku? 7 jedinečných miest, o ktorých ste pravdepodobne netušili
Nebezpečné morské živočíchy, z ktorých vám niektoré spôsobia aj smrť
Pivo ako zázračný mok. Vedci potvrdili jeho prínosy pre naše zdravie
Tukany sú zvláštnejšie, než sme si mysleli. Tieto zaujímavé fakty o nich vás zaručene prekvapia

Odporúčame: