Life is beautiful

“Nedopusť, aby ti včerajšok, zabral väčšinu dneška” – Will Rogers

Nájdeš nás aj tu

Dovolenka mimo sezóny a v horách? Stačí takáto krásna chata na víkend

Nevyhovujú vám vysoké horúčavy hlavnej letnej sezóny? Ste ochotní vymeniť horúce slnečné dni za mierne teploty? Vyvoláva vo vás vysokohorské prostredie krajšie pocity ako pláž a more? Chcete ušetriť na ceste alebo sa bojíte lietadla? V tom prípade vám ponúkame jedno skvelé riešenie.

Krásna chata na víkend vás presvedčí o tom, že aj slovenská príroda môže vytvoriť ideálne podmienky na relax i zábavu.

Absolútna harmónia s matkou prírodou

V horách sa vždy človek cíti príjemne. Máte tu toľko nádherných príležitostí na relax i zábavu – chodiť naboso po rosou zatopenej lúke alebo v mäkkom lesnom machu, alebo sa v zime prechádzať po panensky zasneženom kopci a obdivovať mrazivé vzory na konároch.

Takýto odpočinok v lone prírody má priaznivý vplyv na fyzické i duševné zdravie človeka. Obnovuje telo, dušu aj vašu prácou a náročným spôsobom života unavenú myseľ.

Čistý horský vzduch

Je jednou z hlavných výhod horskej rekreácie. Hneď po vstupe do lona matky prírody sa budete cítiť lepšie, nehovoriac o tom, že vaše líca budú rozhodne zdobiť zdravé prírodné lícenky.

Veľa zábavy a príležitostí na rekreáciu pre každý vkus Možnosti rekreácie v horách sú skutočne neobmedzené.

Veľa zábavy a príležitostí na rekreáciu

Prechádzky po horských a lesných cestách a chodníkoch sú nenahraditeľným bonusom takejto dovolenky. Trasy, na ktorých spoznáte krásy okolia, sú veľké a môžete si z nich vybrať nielen podľa náročnosti, ale aj obľúbenosti.

V zime si užijete najmä lyžovanie, sánkovanie alebo snowboarding. Očarí vás aj návšteva národných a regionálnych prírodných parkov a rezervácií. Nesmiete zabudnúť na miestne atrakcie, jazerá a rieky, navštíviť rôzne festivaly a potom si oddýchnuť v dobre zvolenom a peknom ubytovaní v Tatranskej Lomnici.

Tak sa o tom presvedčte a dovolenku si v lone matky prírody naplno užite.

You don't have permission to register