Search
Close this search box.

Elsa a Anna sú späť. Prvý teaser trailer na Ľadové kráľovstvo 2 poteší všetky vekové kategórie

Teaser trailer bol zverejnený na oficiálnom Twitteri spoločnosti Disney, na premiéru filmu si musíme ešte pár mesiacov počkať. Plánovaná je na 22. november 2019. Prvý diel Ľadového kráľovstva je plný chytľavých pesničiek, vtipných situácií a dobrodružstiev. Druhý diel však vyzerá oveľa temnejšie.

Teaser trailer sa začína na pustom ostrove, kde sa Elsa, s pomocou svojich magických síl, pokúša bojovať proti vlnám. Zahliadneme aj vážneho Kristoffa cválajúceho na sobovi, odhodlanú Annu a na moment aj snehuliaka Olafa, ktorého sa Elsa snaži ochrániť pred ohňom. V závere Anna vytasí Kristoffov meč a zaženie sa na neznámeho nepriateľa. Zdá sa, že našich hrdinov čakajú ťažké časy.

Je otázne, či sa v podobnom duchu bude niesť aj samotný film. Z pohľadu dospelého diváka by trošku temnoty Ľadovému kráľovstvu určite neublížilo, detskí fanúšikovia by však mohli protestovať. Uvidíme, či sa tvorcom podarí namiešať ten správny pomer, ktorý na jednej strane neznudí rodičov, ale zároveň nevystraší ich potomkov.

Zdroj: geektyrant.com

V ďalších ukážkach sa pravdepodobne dočkáme aj nečakaných hudobných čísel, vtipných Olafových hlášok a aj celkového odľahčenia, keďže tieto veci dokonale fungovali už v jednotke a spoločnosť Disney by sa ich asi len nerada vzdávala.V popredí bude Elsa

Chris Buck, jeden z režisérov, prezradil, že druhý diel sa zameria najmä na Elsu. Je to celkom pochopiteľné, keďže Elsa je vo všeobecnosti obľúbenejšia (a predávanejšia), než jej mladšia sestra, a to i napriek tomu, že v prvom filme je v podstate len vedľajšou postavou.

„Je zábavné hrať sa opäť s týmito postavami a zisťovať, ako sa budú ďalej vyvíjať. Je to ako s akýmikoľvek postavami, ktoré milujete – chcete ich vidieť rásť, chcete vedieť, čo sa s nimi stane. Elsa prekonala v Ľadovom kráľovstve veľmi dramatickú cestu a až na konci zistila, že sa môže otvoriť a začať sa opäť baviť. V krátkom filme Oslava v ľadovom kráľovstve sme zase zistili, že aj s Elsou je zábava, a to je úžasné. A jej osobnosť… tú spoznáme v ďalšom dieli,“ hovorí.

Priam neuveriteľné úspechy

Filmu Ľadové kráľovstvo sa podarilo celosvetovo zarobiť neuveriteľných 1,3 miliardy dolárov (1,14 miliardy eur), čo sa doteraz nepodarilo žiadnemu inému animovanému filmu. Získal tiež dvoch Oscarov a stal sa 13 najúspešnejším filmom všetkých čias.

Druhý diel to nebude mať vôbec jednoduché, keďže očakávania sú obrovské. Uvidíme, ako sa mu ich podarí naplniť.

Zdroj: unilad.co.uk, csfd.cz

Pozri aj:

Najčítanejšie

Pivo ako zázračný mok. Vedci potvrdili jeho prínosy pre naše zdravie
5 vecí, ktoré silné ženy vo vzťahoch nikdy netolerujú
Psychológ zverejnil prekvapivý dôvod, prečo rodičia vyberajú netradičné mená pre svoje deti
Tukany sú zvláštnejšie, než sme si mysleli. Tieto zaujímavé fakty o nich vás zaručene prekvapia
Po ktorom príbuznom dedíme najviac génov? Vedci prišli s prekvapivou štúdiou

Odporúčame: