Search
Close this search box.

Instagramová blogerka navštevuje ikonické miesta známe zo seriálu Game of Thrones. Pozrite si jej krásne fotografie

Instagramová blogerka Joezel Rizi Nubla rozhodne patrí k veľkým fanúšikom tohto amerického seriálu. Ako informoval portál LadBible, rozhodla sa preto cestovať po jeho stopách. Filmový štáb navštívil počas ôsmich sezón nielen mnohé európske, ale aj africké krajiny. A možno aj natáčanie v skutočných lokáciách, a nielen v ateliéroch, robia seriál takým príťažlivým.

Láska k cestovaniu a fotografovaniu

Malta, Chorvátsko, Maroko, Španielsko či Severné Írsko. To sú snáď najznámejšie miesta, kde sa Game of Thrones nakrúcal. Mladá Filipínčanka, ktorá momentálne žije vo Francúzsku, sa ich rozhodla všetky navštíviť. Joezel pracovala doteraz ako bežná manažérka, na cestu po stopách seriálu ju zlákala najmä jej vášeň pre cestovanie, fotografovanie a, samozrejme, láska k seriálu.

Zdroj: FB / Joezel Rizi Nubla

„Mám množstvo záujmov, medzi tie najväčšie patrí fotografovanie a cestovanie. Pri fotografovaní nemyslím veľmi na techniku, robím to, na čo mám náladu,“ povedala mladá cestovateľka pre portál LadBible.

Joezel sa štylizuje do podobnej pozície ako herecké hviezdy Game of Thrones. Na jej záberoch je vidieť, čo z filmových záberov ostalo pôvodné, a čo dokončila postprodukcia. „Hercov z Game of Thrones pravdepodobne nikdy osobne nestretnem, ale aspoň sa môžem postaviť na tie isté miesta ako oni a zreplikovať ich pózu,“ uviedla.Chce byť inšpiráciou

Blogerka priznáva, že fotografie fotila sama len pomocou statívu, a trochu sa pritom aj hanbila. „Chcela by som inšpirovať mojich priateľov, aby začali cestovať. Využila som to, že som v Európe, je veľmi jednoduché cestovať po starom kontinente. Väčšina miest, na ktorých sa natáčal seriál Game of Thrones leží v Európe. Som obrovský fanúšik seriálu, bola som nadšená, keď som plánovala svoj prvý výlet do Seville v Španielsku. Celý čas som sa uškŕňala,“ dodáva.

A ktoré miesto ju najviac okúzlilo? Joezel priznáva, že najviac ju očaril chorvátsky Dubrovnik. Severné Írsko skončilo až na druhom mieste, a to najmä kvôli počasiu.

Zdroj: FB / Joezel Rizi Nubla
Zdroj: FB / Joezel Rizi Nubla
Zdroj: FB / Joezel Rizi Nubla
Zdroj: FB / Joezel Rizi Nubla

Zdroj: ladbible.com, cnn.com

Pozri aj:

Najčítanejšie

Tukany sú zvláštnejšie, než sme si mysleli. Tieto zaujímavé fakty o nich vás zaručene prekvapia
Lacný výlet na Slovensku? 7 jedinečných miest, o ktorých ste pravdepodobne netušili
Nebezpečné morské živočíchy, z ktorých vám niektoré spôsobia aj smrť
RECEPT: Rýchly a jednoduchý banánový chlebík
Chcete sa cítiť doma ako na pláži? Firma vyrába unikátny produkt, ktorý vám ju prinesie do záhrady

Odporúčame: