Search
Close this search box.

Kupujete alebo predávate nehnuteľnosť? Poradíme, ako na to

Realitný maklér

Realitný maklér by mal byť človek so skúsenosťami z oblasti realít a príjemným vystupovaním. Venuje sa získavaniu nových nehnuteľností, ich obhliadkam so záujemcami a následnému predaju. Realitný maklér poskytuje tiež potrebný právny servis.

Aby sa klient nemusel osobne venovať napríklad vypisovaniu zmlúv a vybavovaniu na katastrálnom úrade. Dobrý maklér vám poradí s výberom nehnuteľnosti na základe vašich preferencií a finančných možností.

Ako vybrať realitného makléra

Realitní makléri pracujú na živnosť. Pravidelne sa vzdelávajú a informujú o najnovších trendoch vo svojom odbore, aby našli nové možnosti pre svoj rast. Okrem toho by mal byť realitný maklér čestný, korektný a transparentný. Tak, aby sa na neho mohol zákazník vždy spoľahnúť. Ako teda vybrať toho správneho?

Zdroj: Pixabay

Pri výbere makléra hľadajte všetky spomínané vlastnosti. Okrem toho si všímajte jeho prístup a ochotu venovať vám čas. Pokojne sa pýtajte aj na podrobné informácie o nehnuteľnosti. Všímajte si, či odpovedá jasne alebo sa snaží niečo skryť. Ak kupujete či predávate nehnuteľnosť ako pár, na stretnutie s maklérom choďte obaja. A nedohodnite si všetky podrobnosti hneď na prvom stretnutí. Pri konkrétnych ponukách si vezmite trochu času na premyslenie.

Reality Prievidza

Ak hľadáte alebo predávate nehnuteľnosť, môžete sa obrátiť na reality Prievidza. V realitnej kancelárii nájdete maklérov s dlhoročnými skúsenosťami, ktorí majú na svojom konte mnoho spokojných klientov.

Reality Prievidza poskytujú realitné služby prostredníctvom svojich pobočiek na celom území Slovenska. Spoločnosť kladie dôraz na vysoký štandard poskytovaných služieb a na bezpečnosť každého klienta. Môžete sa preto spoľahnúť na čestný a profesionálny prístup v každej situácii.

Pozri aj:

Najčítanejšie

TOP 15 európskych kostolov, ktoré sa oplatí vidieť na vlastné oči
Lacný výlet na Slovensku? 7 jedinečných miest, o ktorých ste pravdepodobne netušili
Nebezpečné morské živočíchy, z ktorých vám niektoré spôsobia aj smrť
V mestskej časti Košice - Šaca vyrastie nová moderná Farmárska tržnica
Pivo ako zázračný mok. Vedci potvrdili jeho prínosy pre naše zdravie

Odporúčame: