Rodina sa chystala v pokoji naraňajkovať. V kuchyni však na ňu čakalo veľké prekvapenie

V sobotu ráno, konkrétne 15. decembra 2018, chcela Kim Fryerová z Londýna, zísť dolu do kuchyne za svojou dcérou, aby sa mohli v pokoji naraňajkovať. Všedné ráno však narušil objav, ktorý určite nikto nečakal. Na mikrovlnnej rúre si totiž spokojne oddychovala líška. A evidentne ju vôbec netrápilo, že  bol okolo nej neporiadok ako po kvalitnej bitke.

„Dcéra ju našla okolo 7mej ráno a hneď ma zavolala. Zbehla som dolu a na mikrovlnnej rúre som uvidela  schúlenú malú líšku,“ povedala Kim. To, ako sa zviera dostalo do domu, nebolo až také náročné zistiť. „Máme päť mačiek a psa, čiže mačacie dvierka sú u nás samozrejmosťou,“ vysvetľuje.Líška sa do domu dostala pravdepodobne v nádeji, že objaví niečo dobré na jedenie. Výsledkom však bolo len pár popadaných rastlín a prevrhnutých kvetináčov. Keď Kim rozsvietila svetlo, zviera sa príliš nehýbalo, preto nedokázali zhodnotiť, či je v poriadku.

Žena okamžite zavolala do charitatívnej organizácie RSPCA (Kráľovská spoločnosť na ochranu zvierat). Tí ju potom odviezli na veterinárnu kliniku na pozorovanie. A hoci sa zo začiatku zdala extrémne slabá a letargická, po čase ju to našťastie prešlo. Ukázalo sa, že sa teší dokonalému zdraviu, a preto ju napokon vypustili naspäť do prírody.

Zdroj: ladbible.com 

You don't have permission to register