Skúste prežiť dovolenku inak a vyberte sa na Tour de France

Staňte sa súčasťou celým svetom sledovanej športovej udalosti

Tour de France , často nazývaný La Grande Boucle , Le Tour alebo Tour, je epické viacdenné podujatie pre profesionálnych cyklistov a koná sa v júli okolo celého Francúzska. Táto viacdenná udalosť sa organizuje každoročne, počnúc rokom 1903. Bola prerušená iba počas prvej a druhej svetovej vojny.

Od roku 1984 sa koná Tour de France aj pre ženy, nazývaná tiež La Grande Boucle Féminine Internationale alebo jednoducho Le Tour Féminin.

Tour de France je zďaleka najprestížnejším zo všetkých cyklistických podujatí na svete a vy môžete byť jeho priamym účastníkom, ak si vyberiete zájazd na Tour de France ešte dnes. Udalosť známa takmer v každej rodine na svete, nehovoriac o tom, že tie najslávnejšie hviezdy sú aj zo Slovenska.

Vstupenka ako najkrajší dar pre priateľa

Hľadáte originálny dar pre priateľa alebo známeho? Potom by ste mali navštíviť online verziu najväčšej športovej cestovnej kancelárie, ktorá niekoľko takýchto zaujímavých zájazdov organizuje. Vybrať si zo širokej ponuky môžete zájazd na futbalový zápas, alebo potešiť darčekovou vstupenkou na Formulu 1.

Ak ide o nečakané potešenie, toto je tá najlepšia voľba, s ktorou určite nič nepokazíte. V dianí najznámejších pretekov by sa predsa aspoň raz za svoj život chcel ocitnúť každý jeden správny chlap. Ak ho domá alebo vo svojom okolí máte, neváhajte ho prekvapiť.

You don't have permission to register