a

McDonald’s predstavil vianočnú reklamu, ktorá chytila za srdce ľudí po celom svete

Zdroj: McDonald's UK

Vianoce sú už za dverami a ako sa zdá, žiadna spoločnosť si nechce nechať ujsť možnosť, aby ľuďom ponúkla vlastnú vianočnú reklamu. Mnohokrát sa do šírenia sviatočného ducha zapoja aj tí, u ktorých by sme to možno ani neočakávali. 

Tento rok sa napríklad nedal zahanbiť ani taký McDonald’s. Svetu predstavil vianočnú reklamu, ktorá medzi ľuďmi zožala nečakaný úspech. Poukázala totiž na niečo, čo si pravdepodobne bežne neuvedomujeme.

Hlavnou postavičkou reklamy je samozrejme Santa Claus, ktorého na jeho ceste rozdávania darčekov sprevádzajú verné soby. No kým Santu čakajú v jednotlivých rodinách všelijaké dobroty, na sobov sa akosi zabudlo. A pritom bez nich by bolo doručovanie darčekov zmarené.A tak Santu napadla spásonosná myšlienka. Rozhodne sa zájsť do najbližšej prevádzky McDonald’s, odkiaľ si odnáša plné vrecko mrkiev, aby sa aj jeho kamaráti mohli posilniť. Výsledkom sú šťastní soby a veľa ľudí po celom svete, ktorí túto vianočnú reklamu vychvaľujú. Pre mnohých sa totiž stala nielen najobľúbenejšou, ale zároveň najemotívnejšou vianočnou reklamou tohto roka.

 

Veď napokon, posúďte sami: 

Zdroj: independent.co.uk