Search
Close this search box.

Muž sa rozhodol pre netradičné zásnuby. Svoju vyvolenú požiadal o ruku šiestimi prsteňmi

Každý mladý muž sa dozaista snaží urobiť deň, kedy sa opýta svojej drahej poličky túto životne dôležitú otázku, maximálne výnimočný. Bude chcieť, aby si ho pamätala. Aby sa jej pri spomienke naň rozžiarili oči a rozbúchalo srdce. Ak mu odpovie vytúžené „áno“, všetky prípravy, námaha a nervy stáli za to. Dennis teda nič nepodcenil.

Dôvody, prečo sa mladý americký model rozhodol pre toto špeciálne požiadanie, sú s určitosťou dva. Buď sa mu zdalo, že jeho lásku dostatočne nevystihne len jeden snubný prsteň, alebo sa tak veľmi bál odmietnutia, že si pre istotu zaobstaral ďalších päť. Tak či onak, premysleným romantickým činom zahanbil väčšinu mužskej populácie.

Premyslené do detailov

Deň, kedy Ataru požiadal o ruku, musel byť pre ňu skutočne výnimočný. Dennis mal všetko perfektne pripravené a vyšperkované. Doslova.

https://www.facebook.com/malawianwedding/photos/a.1537194573256013/1931686347140165/?type=3&theater

Pred Ataru si kľakol so šiestimi prsteňmi a požiadavkou, nech si sama vyberie, ktorý sa jej páči. To, prečo tak urobil, vysvetlil takto: „Vyhral som život s ňou. Preto si zaslúži miesto jedného, možnosť vybrať si zo šiestich prsteňov.“ Tu sa však ešte nič neskončilo. Práve naopak. Prvotné prekvapenie bolo len začiatkom ich veľkého dňa.

Nikto sa nenudil

Americký model a fitness nadšenec zamestnal celú firmu, ktorá sa špecializuje na organizovanie výnimočných udalostí. Do realizácie jeho nápadu tak bolo zapojených niekoľko desiatok ľudí. Tím tvoril napríklad fotograf, videograf, návrhár rekvizít, kvetinár, vizážista, kaderník, či mnoho štylistov a pomocných asistentov.Prekvapením nebolo len viacero prsteňov. Dennis na stenu vyvesil láskyplný odkaz, ktorý sám napísal. Stálo v ňom: „Dnes, v tvoj špeciálny deň, som mal tú možnosť vyčariť ti úsmev na tvári. A toto je najväčší dar, aký ti môžem dať.“ Láskyplnými slovami opísal aj samotnú Ataru. „Žena, ktorej srdce je plné lásky a oddanosti, žena, ktorej vernosť voči všetkým ľuďom, ktorých miluje, je jedinečná, žena, ktorej veľkorysosť a ochota pomáhať druhým nepozná limity.“

Po všetkom, čo si pre ňu jej priateľ pripravil, mu Atara pred všetkými povedala svoje áno a vybrala si prsteň. Snáď bude ich budúci spoločný život minimálne rovnako rozprávkový, ako bol rozprávkový tento deň.

Zdroj: ladbible.com, thisisinsider.com, nypost.com 

Pozri aj:

Najčítanejšie

Lacný výlet na Slovensku? 7 jedinečných miest, o ktorých ste pravdepodobne netušili
Tukany sú zvláštnejšie, než sme si mysleli. Tieto zaujímavé fakty o nich vás zaručene prekvapia
RECEPT: Rýchly a jednoduchý banánový chlebík
Nebezpečné morské živočíchy, z ktorých vám niektoré spôsobia aj smrť
Chcete sa cítiť doma ako na pláži? Firma vyrába unikátny produkt, ktorý vám ju prinesie do záhrady

Odporúčame: