Life is beautiful

“Nedopusť, aby ti včerajšok, zabral väčšinu dneška” – Will Rogers

Nájdeš nás aj tu

Prekonajte strach z rozbehu novej a vlastnej firmy

Obavy pri založení novej firmy majú všetci. Každý začiatok je neznámou a neprebádanou oblasťou, preto majú mnohí ľudia strach. V podnikaní sú tieto obavy ešte väčšie, pretože za konkrétne kroky často ručíte svojím majetkom.


My vás ale presvedčíme, že to až tak zložité zas nie je. Stačí využiť pri založení novej s.r.o. v roku 2021 mnohé výhodné služby a k vysnívanému cieľu sa dopracujete oveľa ľahšie.

Skúste to s virtuálnym sídlom

Nápad a financie nie sú v podnikaní všetko. Na vykonávanie konkrétnej práce potrebujete aj šikovných ľudí. Výhodou sú tiež špičkové stroje a zariadenia. Veľký význam má dnes internet, prostredníctvom ktorého vybavíte naozaj všetko. Určite vám prospeje aj pohodlná kancelárska stolička a kvalitné osvetlenie.

Zdroj: Pexels

Na to všetko ale potrebujete jednu veľmi podstatnú vec. Sídlo. Ešte pred zápisom do obchodného registra musíte mať adresu, s ktorou sa do tohto zoznamu ako podnik zapíšete. Domáca adresa bytu alebo domu je jedno riešenie. Nie vždy je to ale lukratívna poloha a dobré meno pre vašu firmu. Prichádzate tiež o súkromie.

Preto je pre mnohých nielen začínajúcich podnikateľov ideálnym riešením moderné virtuálne sídlo.

Aké služby virtuálne sídlo ponúka?

Je toho naozaj veľa a za minimálnu cenu prenájmu. V prvom rade býva výhodou ideálna poloha a adresa v centre mesta. Potom je to možnosť preberania zásielok a kompletné informovanie o nich v prehľadnom online systéme, takže všetko dôležité máte pod palcom.

Nesmierne veľkým plusom je aj dostupná recepcia, možnosť prenajať si miestnosť na míting alebo konferenciu a usporiadať si s klientmi v moderných priestoroch stretnutie. To všetko za minimálny mesačný poplatok s množstvom výhod, o ktorých sa je najlepšie presvedčiť v praxi. Tak to skúste a s virtuálnym sídlom si svoje začiatky uľahčite.

You don't have permission to register