Search
Close this search box.

Prvá pomoc pre tých, ktorých zmohla únava, bolesť svalov a vyčerpanie

Krása tela je dôležitá pre mnohých z nás. Za dokonalou figúrou ale stojí veľa práce v podobe zvýšenej fyzickej aktivity a dodržiavania zdravej stravy. A práve s fyzickou aktivitou to môžeme občas prehnať, prípadne ju nemusia naše svaly a telo dobre akceptovať. V takom prípade je dobré použiť špeciálne produkty, vďaka ktorým sa dostaví potrebné uvoľnenie, úľava od bolesti a prekrvenie postihnutej oblasti.


Vyskúšajte Muay krém

Známe thajské krémové analgetikum Muay krém, ktoré bolo vytvorené pred viac ako 50 rokmi pre boxerov.

Spočiatku ho používali iba športovci pred a po boji na zahriatie kĺbov a väzov, na zníženie bolesti a rýchle zotavenie po cvičení. Dnes je to spoľahlivý nástroj, ktorý pomáha športovcom a lekárom pri takmer akejkoľvek fyzickej aktivite.

Oceníte ho v každodennom živote, pretože je ideálny pre ľudí v každom veku alebo ľudí, ktorí sú denne vystavovaní ťažkej fyzickej práci. Muay regeneračný krém zmierňuje svalové, artritické a reumatické bolesti, rovnako ako bolesti pri podvrtnutí, zmierňuje stavy po úrazoch, modrinách a opuchoch. Má chladivo-hrejivý účinok, ktorým môžete zmierniť negatívny následok poranenia alebo preťaženia.

S bolesťou svalov a zápalmi vám môže pomôcť aj Alpenkräuter Balsam

Liečba ochorení a problémov je dnes veľmi jednoduchá, pretože veda pokročila. Avšak, mnohé syntetické lieky, plné chémie, môžu nášmu telu aj uškodiť. Preto sa snažíme na zotavenie tela v poslednej dobe čoraz viac využívať silu prírody. A jednou z takýchto ciest je aj Alpenkräuter bylinný balsam.

Telový bylinný krém na masírovanie vyčerpaných a bolesťou postihnutých častí tela, ktorá mohla vzniknúť po silovom tréningu alebo inej zvýšenej fyzickej aktivite. Po nanesení tohto krému na pokožku pocítite úľavu, osvieženie a zbavíte sa prípadného zápalu. Vyskúšajte a uvidíte, že tieto krémy vám s bolesťou určite pomôžu.

Pozri aj:

Najčítanejšie

Pivo ako zázračný mok. Vedci potvrdili jeho prínosy pre naše zdravie
5 vecí, ktoré silné ženy vo vzťahoch nikdy netolerujú
Psychológ zverejnil prekvapivý dôvod, prečo rodičia vyberajú netradičné mená pre svoje deti
Po ktorom príbuznom dedíme najviac génov? Vedci prišli s prekvapivou štúdiou
Tukany sú zvláštnejšie, než sme si mysleli. Tieto zaujímavé fakty o nich vás zaručene prekvapia

Odporúčame: