Search
Close this search box.

Psík čakal 4 roky na svojho majiteľa na rovnakom mieste. Jeho príbeh zaujal ľudí po celom svete

Pes, najlepší priateľ človeka. Všetci veľmi dobre poznáme túto múdrosť, ktorá hovorí o obrovskej láske psov ku svojim majiteľom. Každý, kto má doma toho svojho a vzorne sa oňho stará, určite pozná ten pocit neutíchajúcej lásky. Tú radosť keď prichádzate domov a ten obrovský smútok v očiach, keď niekam odchádzate.


Portál unilad.co.uk informoval o jednom z mnohých prípadov skutočnej vernosti týchto domácich miláčikov. Muž menom Anuchit Uncharoen, obyvateľ Thajska, zbadal, ako sa opustený psík zdržiava pri ceste v okrese Mueang. Všimol si tiež jeho intenzívny smútok. 

Keď potom Anuchit uvidel ženu, ktorá prišla psa nakŕmiť, spýtal sa jej, čo s ním je. Dozvedel sa, že ten tam už štyri roky čaká na rovnakom mieste. Za ten čas sa už stihol stať miláčikom ulice a miestni obyvatelia mu dokonca dali aj meno Leo.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=3294670473884385&set=pcb.3294671597217606&type=3&theater

Ako ďalej informoval portál asiaone.com, pes bol vychudnutý a utrápený, preto sa ho žena, ktorá ho kŕmila, rozhodla zobrať domov. O pár dní neskôr jej však utiekol a vrátil sa späť na cestu. Preto sa žena nakoniec rozhodla, že mu aspoň bude nosiť jedlo. 

Príbeh zaujal ľudí po celom svete

Fotky, ktoré zachytávajú Leov príbeh, zdieľalo veľké množstvo ľudí na sociálnych sieťach. Práve táto aktivita dopomohla k tomu, že sa príbeh dostal aj k rodine, ktorej sa pes podobal na toho, ktorého stratili pred štyrmi rokmi. Noi, majiteľ strateného psa, vysvetlil, že šteniatko BonBon viezli so sebou na návštevu k príbuzným. Keď však zastavili na pumpe, zbadali, že pes im ušiel. Znepokojená rodina ho hľadala všade po najbližších uliciach, ale neúspešne.

Po tom, ako natrafili na zdieľané fotografie na sociálnej sieti, sa ihneď vybrali po svojho milovaného priateľa. Keď prišli na miesto, psík nadšene vrtel chvostom. Prekvapivo však nebol ochotný odísť s Noiom. Zdá sa, že počas obdobia, ktoré strávil na tomto mieste, sa k nemu istým spôsobom pripútal.

Noi a Pinnuchawet sa teda dohodli, že pre BonBona bude najlepšie, keď ostane v ženskej starostlivosti a Noi ich bude len navštevovať. Nová majiteľka tak vzala psa ihneď k veterinárovi na kontrolu a teraz im už nič nebráni žiť spoločne v jednom domove. Dúfajme, že tentoraz BonBon/Leo v novom domove už zostane.

Zdroj: unilad.co.uk, asiaone.com

Zdroj titulnej fotografie: Facebook / Anuchit Uncharoen

Pozri aj:

Najčítanejšie

Lacný výlet na Slovensku? 7 jedinečných miest, o ktorých ste pravdepodobne netušili
Nebezpečné morské živočíchy, z ktorých vám niektoré spôsobia aj smrť
TOP 15 európskych kostolov, ktoré sa oplatí vidieť na vlastné oči
Vrak Titanicu o pár rokov definitívne zmizne. Trápi ho vážny problém
Mladá či stará žena? To, čo na obrázku uvidíte ako prvé, o vás veľa napovie

Odporúčame: