Search
Close this search box.

Rok 2019 klope na dvere, je čas bilancovať. Toto sú najbizarnejšie príbehy, ktoré sa za posledný rok objavili

Muž sa vlámal do domu, uvaril si vajíčka, okúpal sa a opral si šaty.

Žena z Alabamy zažila skutočný šok, keď vošla do svojho domu. V práčovni našla neznámeho muža, ktorý si u nej opral šaty. Odmietol odísť, keďže ich mal ešte stále v sušičke. Okrem toho si v jej dome uvaril vajíčka, umyl zuby a okúpal sa. Našťastie, muž nebol nebezpečný, a tak si majiteľka domu na celý incident spomína s úsmevom na tvári.

Žena zaútočila na zamestnancov McDonaldu, pretože nedostala kečup.

Každého nahnevá, ak v jeho obľúbenom hamburgeri nenájde uhorku, no nie každý to však rieši násilím. Mladú ženu naštvalo, že v jej objednávke chýbal jej milovaný kečup. Vyskočila z auta, vošla do budovy cez služobný vchod a pustila sa päsťami do predavača a manažérky. Zastavil ju až muž, ktorý s ňou sedel v aute a odtiahol ju von.V Texase otvorili kino pre psov.

Radi sa túlite ku svojmu psíkovi počas sledovania filmu? Chceli by ste chodievať do kina, ale nemáte s kým? Máme pre vás dokonalé riešenie. V Texase otvorili kino pre psy (a ich majiteľov). Zakladateľ tohto netradičného kina, Eric Lankford, hovorí, že chce, aby sa v jeho kine ľudia cítili ako doma a dokonale sa zrelaxovali. Diváci však musia rátať s tým, že v tomto kine nikdy nebude hrobové ticho.

Zdroj: Plano Profile

Zlodej si prekopal tunel do obchodu, v ktorom chcel kradnúť.

Americká televízia zverejnila aj video lúpeže ako z filmu. Muž vykopal malú dieru do steny obchodu, pretiahol sa ňou. Plazil sa obchodom, márne hľadal peniaze. Napokon sa tou istou dierou prepchal von. Táto dokonalá lúpež sa však nakoniec skončila fiaskom. Zlodej nenašiel v obchode žiadne peniaze a už o pár hodín neskôr ho zadržali policajti.Banksyho obraz sa sám zničil chvíľu po tom, ako bol predaný.

Reprodukcia známeho graffiti Dievča s balónom bola predaná za viac než milión EUR. V okamihu, keď licitátor prehlásil dielo za predané, sa spustila skartovačka a z obrazu urobila desiatky malých pásikov. Predpokladá sa, že tento čin ešte zdvihol hodnotu obrazu.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Going, going, gone…

Príspevok, ktorý zdieľa Banksy (@banksy),


Zdroje: ncls, 2, 3, 4, 5, 6

Pozri aj:

Najčítanejšie

Lacný výlet na Slovensku? 7 jedinečných miest, o ktorých ste pravdepodobne netušili
TOP 15 európskych kostolov, ktoré sa oplatí vidieť na vlastné oči
Nebezpečné morské živočíchy, z ktorých vám niektoré spôsobia aj smrť
Vrak Titanicu o pár rokov definitívne zmizne. Trápi ho vážny problém
Mladá či stará žena? To, čo na obrázku uvidíte ako prvé, o vás veľa napovie

Odporúčame: