Search
Close this search box.

Starobylý írsky zámok bol zvolený za hotel roka. Dýcha históriou a návštevníkom zabezpečí neopakovateľný pobyt

Panstvo, v ktorom pôvodne sídlila írska šľachta, sa zmenilo v osemdesiatych rokoch minulého storočia na hotel. Rozsiahla rekonštrukcia, ktorú podstúpil v rokoch 2016 a 2017, z neho urobila jeden z najluxusnejších hotelov na svete.

Zdroj: Wikipedia

V súčasnosti má hotel 104 izieb, ktoré vás okúzlia masívnym pozláteným nábytkom, mramorovými krbmi, či ručne tkanými kobercami.Tanečná sála, do ktorej sa vojde 350 hostí, nádherné wellness centrum, či dokonca štýlová kinosála. To všetko je vám k dispozícii, ak by ste sa rozhodli stráviť noc na tomto nádhernom mieste, ktoré doslova dýcha históriou.

Súčasťou rezortu je aj golfové ihrisko a rozsiahle záhrady, ktorými preteká rieka. V areáli sa môžete venovať aj radovánkam typickým pre šľachtu. Môžete trénovať lukostreľbu, prípadne si zajazdiť na koni. Asi tušíte, že pobyt v tomto hoteli nebude lacná záležitosť. Vybrať si môžete jeden z deviatich typov izieb, cena za jednu noc sa pohybuje od 325 € vyššie.Cenu Najlepší hotel udeľuje každoročne skupina odborníkov združených v turistickom spolku Virtuoso. Tento rok udeľovali ceny už 30-ty krát. Hotel Adare Manor porotcov zaujal najmä vydarenou rekonštrukciou a servisom, ktorý vytvára neopakovateľnú domácu atmosféru.

Okrem hotela Adare Manor získal prestížnu cenu Virtuoso Best of Best za najlepší dizajn The Silo Hotel v Kapskom meste. Cenu za najlepšiu reštauráciu získala The Restaurant at Meadowood v Kalifornii.

Zdroj: dailymail.co.uk, adaremanor.com, telegraph.co.uk

Pozri aj:

Najčítanejšie

Lacný výlet na Slovensku? 7 jedinečných miest, o ktorých ste pravdepodobne netušili
Nebezpečné morské živočíchy, z ktorých vám niektoré spôsobia aj smrť
TOP 15 európskych kostolov, ktoré sa oplatí vidieť na vlastné oči
Chcete sa cítiť doma ako na pláži? Firma vyrába unikátny produkt, ktorý vám ju prinesie do záhrady
Tukany sú zvláštnejšie, než sme si mysleli. Tieto zaujímavé fakty o nich vás zaručene prekvapia

Odporúčame: