Search
Close this search box.

Tento hotel je svetovým unikátom: Je stvorený pre milovníkov Nutelly

Ak milujete Nutellu, toto bude pre vás ako splnený sen. V kalifornskom Napa Valley otvárajú nový hotel, ktorý je inšpirovaný práve touto obľúbenou pochúťkou a všetkým, čo je s ňou spojené. Hotel ponúkne nielen mnoho sladkých maškŕt pre všetky mlsné jazýčky, ale aj iné skvelé akcie pre návštevníkov.


Ako informoval portál unilad.co.uk, Hotella Nutella, čo je oficiálny názov tohto pre niekoho možno až posvätného miesta plného čokolády a orieškového krému, otvorí svoje brány pre návštevníkov od 10. do 12. januára 2020.

Ak ste si však mysleli, že dostať sa tam bude jednoduché, musíme vás vyviesť z omylu. Šancu užiť si tento víkendový pobyt v nezabudnuteľnom hoteli budú mať len tí, ktorí pošlú video prihlášku, v rámci ktorej ukážu, prečo si ráno bez Nutelly nedokážu predstaviť.

Výhra však rozhodne bude stáť za to

Hotel sa nedal zahanbiť a pre budúcich výhercov si pripravil bohatý program. Okrem množstva sladkostí by vás čakali interaktívne raňajky, v rámci ktorých vám jeden zo známych šéfkuchárov, Geoffrey Zakarian, predvedie, ako si pripraviť tie najlepšie raňajky. 

Zdroj: Twitter

Známa televízna osobnosť, Tanya Holland, vám zase ukáže, ako na raňajky inšpirované južnými krajinami. A napokon, tím umelcov z DanCakes, ktorý sa špecializuje na tvorbu zaujímavých diel z palaciniek, vás naučí, ako byť pri ich výrobe čo najkreatívnejší. 

Informácie pre záujemcov

Súťaž začala 13. novembra 2019 a bude trvať až do 8. decembra 2019, teda všetci záujemcovia, máte ešte dosť času na to, aby ste sa zapojili. Viac užitočných informácií sa dozviete na oficiálnych stránkach hotela: hotellanutella.com.

Zdroj: Twitter

Stráviť dve noci a tri dni v tomto nádhernom hoteli, kde vás budú kŕmiť čokoládovým krémom na každom kroku, rozhodne znie, ako jedno z tých úžasných a šialených dobrodružstiev. Tak čo, idete do toho?

Zdroj: unilad.co.uk

Zdroj titulnej fotografie: Twitter / Nutella

Pozri aj:

Najčítanejšie

Lacný výlet na Slovensku? 7 jedinečných miest, o ktorých ste pravdepodobne netušili
TOP 15 európskych kostolov, ktoré sa oplatí vidieť na vlastné oči
Tukany sú zvláštnejšie, než sme si mysleli. Tieto zaujímavé fakty o nich vás zaručene prekvapia
V mestskej časti Košice - Šaca vyrastie nová moderná Farmárska tržnica
RECEPT: Rýchly a jednoduchý banánový chlebík

Odporúčame: