Search
Close this search box.

Veľká pocta pre americkú speváčku. Pink dostala svoju hviezdu na Hollywoodskom chodníku slávy

Počas svoje kariéry predala viac než 90 miliónov albumov, vyhrala 3-krát Grammy, získala aj cenu Emmy a MTV Music Award. Časopis Billboard ju dokonca vyhlásil za pop umelca desaťročia. Nie je preto žiadnym prekvapením, že napokon získala aj svoju hviezdu na známom chodníku slávy.

Na slávnostný ceremoniál v Los Angeles prišla Pink v sprievode svojho manžela Careyho Harta a svojich dvoch detí. „Je to neskutočné. Keď premýšľam nad svojou kariérou, je šialené, že sa to vôbec podarilo. Zmluvu na svoj prvý album som podpísala ako 23-ročná. Dosiahla som všetko, čo som chcela,“ hovorí dnes 39-ročná umelkyňa.

https://www.facebook.com/pink/photos/a.10150550373556398/10156025383816398/?type=3&theater

Sebavedomie jej nechýba

Pre časopis Billboard prezradila aj to, prečo je taká úspešná: „Vždy som vedela, čo sú moje silné stránky. Nepredávam sex, nepredávam parfumy, nie som najkrajšia, ani najlepšia. Ale vyzerám drsne, mám dosť talentu a pracujem na sebe. Skloním hlavu a vyhrám. Mám takmer 40 a môžem o sebe povedať, že v tom, čo robím, som jednoducho dobrá.“V časoch, keď kariéra mladých speváčok trvá zvyčajne len pár mesiacov, je Pink skutočne ojedinelým zjavom. Napriek tomu sa nájdu ľudia, ktorým leží v žalúdku. Na jej Twitteri sa len nedávno objavil takýto provokačný komentár:

„Waw, Pink (ružová) vyzerá tak staro, že by sa mala premenovať na Purple (fialová).“

Reakcia na seba nenechala dlho čakať. Zdá sa však, že Pink narážky na svoju starnutie neberie príliš dobre. „Na svete existuje zopár ľudí, ktorí sa rozhodli starnúť prirodzene. A ja som si užila každú minútu svojho 38-ročného života. Ako vôbec vyzeráš ty? Pretože som o tebe nikdy nepočula, až kým si si nevzal do úst moje meno. Mala by som ťa premenovať na malého fialového trola,“ reagovala na neprajníka.

Milovaná i nenávidená

Pink si servítku pred ústa nikdy nedávala a napriek drsnému hudobnému biznisu ostala sama sebou. Zdá sa teda, že na svete existujú len dve skupiny ľudí. Tí, ktorí Pink zbožňujú a tí, ktorí ju nenávidia. Do ktorej patríte vy?

Zdroj: ladbible.com 

Pozri aj:

Najčítanejšie

Lacný výlet na Slovensku? 7 jedinečných miest, o ktorých ste pravdepodobne netušili
Nebezpečné morské živočíchy, z ktorých vám niektoré spôsobia aj smrť
TOP 15 európskych kostolov, ktoré sa oplatí vidieť na vlastné oči
Vrak Titanicu o pár rokov definitívne zmizne. Trápi ho vážny problém
Tukany sú zvláštnejšie, než sme si mysleli. Tieto zaujímavé fakty o nich vás zaručene prekvapia

Odporúčame: