Tipy do vášho šatníka podľa aktuálnych módnych trendov

Dlhé šaty

Dlhé šaty z roka na rok úspešne odolávajú zmenám. Aj keď sa v uplynulých rokoch pri pohľade na pulty obchodov mohlo zdať, že ich úplne vytlačí móda mini, nestalo sa tak. Dlhé šaty nás stále nadchýnajú svojou nevtieravou eleganciou.

Na trhu nájdete mnoho modelov. V letných horúčavách iste oceníte dlhé šaty z ľahkých a vzdušných materiálov. Moderné sú pruhované vzory, kocky aj vzory s výraznými kvetmi, chic, romantické či s etnickými vzormi. Dôležité je, aby hrali farbami. Takéto dlhé šaty si môžete obliecť do práce aj na prechádzku.

Zdroj: Pexels

Na večernú slávnosť si vyberte elegantné dlhé šaty. Módnymi farbami sú nestarnúca biela a čierna ako aj neutrálne prírodné farby. Najmä béžová. Ak máte rada iné odtiene, nič nepokazíte hnedo-bordovou či žltou farbou. Alebo vsadíte na výraznosť a vyberiete si červenú?

Dámske oblečenie

V každom šatníku nesmú chýbať ani ďalšie kúsky. Módne trendy pre tento rok nezabúdajú na džínsy, rifľové košele a bundy. Novej vlne svojej obľúbenosti sa tešia aj vesty a košeľové šaty. Ak máte rada elegantné oblečenie, do práce sa môžete vybrať v dámskom nohavicovom kostýme. A v lete pokojne v módnych krátkych nohaviciach a dierkovanom svetri.

A čo doplnky a topánky?

Dámske oblečenie tvoria aj doplnky. Ak chcete byť „in“ stavte na strapce. Tie sa nemusia nachádzať len na peknom oblečení. Pokojne si vezmite kabelku so strapcami. Čo sa ostatných doplnkov týka, nič nepokazíte strieborným či zlatým šperkom alebo ozdobami z prírodných materiálov. Nezabudnite na kvalitné topánky. V letnej sezóne sa vám zídu nové šľapky, sandále, tenisky, lodičky a espadrilky.

You don't have permission to register