Search
Close this search box.

Tom Hanks, ktorému diagnostikovali koronavírus, sa už cíti lepšie. Ľuďom poslal jasný odkaz

Pred niekoľkými dňami obletela svet správa, že nový typ vírusu bol zistený aj u amerického herca Toma Hanksa a jeho manželky Rity Wilson. Na svojom Instagrame túto informáciu vtedy zverejnil samotný herec.


Ako uviedol 63-ročný Hanks, s manželkou sa cítili unavene, akoby boli prechladnutí a bolelo ich celé telo. Ritu navyše trápila zimnica, a neobišla ich ani mierna horúčka.

Ako informoval portál CNN, manželia sa v tom čase nachádzali v Austrálii na predprodukčných prácach pripravovaného filmu o Elvisovi Presleym, kde si Tom má zahrať spevákovho manažéra. Práce na tomto projekte boli ihneď pozastavené a manželia hospitalizovaní v nemocnici. 

Základom je sociálna izolácia

Po tom, ako sa ich stav zlepšil, boli obaja prepustení do domácej karantény. Ani počas nej však herec nezaháľa a rozhodol sa prostredníctvom sociálnych sietí šíriť osvetu medzi čo najväčšiu masu ľudí. Jeho odkaz je jednoznačný. Vírus porazíme len vtedy, ak budeme poctivo dodržiavať pravidlá sociálnej izolácie.

„Hej, ľudkovia. Dva týždne po tom, ako sa u nás prejavili prvé príznaky, sa cítime lepšie. Izolácia funguje nejako takto: Nikoho nenakazíte – od nikoho to nedostanete. Dáva to zmysel, no nie? 

Potrvá to síce nejaký čas, avšak ak sa o seba budeme starať, pomôžeme tam, kde je to možné a vzdáme sa nejakého komfortu… toto tiež prejde. Môžeme to zistiť,“ odkázal prostredníctvom svojho Twitteru.

Ako sa zdá, hercova snaha nevyšla nazmar. Mnoho jeho fanúšikov ocenilo, že im Tom poskytol úprimné informácie o jeho zdravotnom stave. Navyše, ak si herca pozriete na jednotlivých sociálnych sieťach, niet pochýb o tom, že aj v týchto ťažších časoch dokáže na tvárach fanúšikov vyčariť nejeden úsmev. 

 


Zdroj: Instagram, Twitter, CNN

Zdroj titulnej fotografie: Facebook / Tom Hanks

Pozri aj:

Najčítanejšie

Pivo ako zázračný mok. Vedci potvrdili jeho prínosy pre naše zdravie
5 vecí, ktoré silné ženy vo vzťahoch nikdy netolerujú
Psychológ zverejnil prekvapivý dôvod, prečo rodičia vyberajú netradičné mená pre svoje deti
Po ktorom príbuznom dedíme najviac génov? Vedci prišli s prekvapivou štúdiou
Tukany sú zvláštnejšie, než sme si mysleli. Tieto zaujímavé fakty o nich vás zaručene prekvapia

Odporúčame: