Life is beautiful

“Nedopusť, aby ti včerajšok, zabral väčšinu dneška” – Will Rogers

Nájdeš nás aj tu

Umelec vytvára úžasné fotografie známych osobností, ktoré pózujú so svojím mladším ja

Holandský umelec má naozaj zaujímavú záľubu. Vo voľnom čase prerába fotografie známych osobností a celebrít, aby to vyzeralo, že na nich pózujú so svojím mladším ja. Aj keď je jasné, že takéto fotografie nikdy nebudú reálne, je zaujímavé vidieť na jednej fotke toho istého človeka v rôznom veku.


Sociálne siete sú často plné fotografií, prostredníctvom ktorých sa ľudia rozhodli preniesť späť do minulosti. A tak uverejňujú svoje fotografie spred desiatich, dvadsiatich rokov či dokonca spomienky z obdobia útleho detstva.

Ard Gelinck, grafický dizajnér z Holandska, sa to však celé rozhodol posunúť na úplne novú úroveň. Na jeho Instagrame nájdete také celebrity ako napríklad Jennifer Aniston, Leonarda DiCapria, Brada Pitta či Daniela Radcliffa, ktorí na fotografiách pózujú so svojou mladšou verziou.

Ard pre portál UNILAD povedal, že kreatívny bol už ako malé dieťa a svoje kreácie zdieľa so svetom už viac ako desať rokov. Momentálne má na svojom účte už vyše 200 tisíc sledovateľov a niektoré z jeho výtvorov zdieľali aj samotné celebrity.

Jeho diela vznikajú vďaka Photoshopu a umelcovej šikovnosti. Výsledok rozhodne stojí za to. Veď napokon, posúďte sami.

Zdroj titulnej fotografie: Instagram / ardgelinck

You don't have permission to register