Search
Close this search box.

VIDEO: 96-ročná babička vystúpila v talentovej súťaži a očarila celú porotu. Teraz je hitom internetu

Talentové súťaže, ktoré si získali divákov už aj na Slovensku, dokážu priniesť rôzne prekvapenia. Ak od niekoho veľa očakávate, môže sklamať. Na druhej strane, existuje množstvo talentov, ktorým práve tieto relácie môžu pomôcť dostať sa na pomyselné výslnie. Do tejto kategórie patrí nepochybne aj 96-ročná Nora Barton, ktorá ľudí očarila nielen svojím večným optimizmom a šarmom, ale aj hlasom.


Ako informuje portál inspiremore.com, Nora prišla na kasting do súťaže „Británia má talent“ v doprovode svojej dcéry Pam, a stala sa jej najstaršou účastníčkou. „Mama spievala ľuďom celý život, takže v jej 96. rokoch ide o čistú radosť,“ povedala Pam na margo maminej účasti v súťaži. 

Už v úvode jej vystúpenia bolo všetkým jasné, že aj napriek pokročilému veku je Nora stále kvalitnou sopranistkou. Hoci trpí Alzheimerovou chorobou, dokázala zaspievať čisté tóny, za čo si od publika okamžite vyslúžila „standing ovation“. 

Slovami chvály nešetrili ani samotní porotcovia. „Ste jedna veľmi špeciálna dáma, ktorej sa to tu podarilo rozžiariť, a ktorá je plná smiechu a radosti. Vo svojich 96. rokoch ste zabavila celý národ,“ povedal David Walliams, jeden z porotcov. 

 

Pozrite si toto úžasné vystúpenie plné pozitívnej energie aj vy. 

https://www.facebook.com/watch/?ref=external&v=3242003339152414

Zdroj: inspiremore.com

Zdroj titulnej fotografie: YouTube

Pozri aj:

Najčítanejšie

Pivo ako zázračný mok. Vedci potvrdili jeho prínosy pre naše zdravie
5 vecí, ktoré silné ženy vo vzťahoch nikdy netolerujú
Psychológ zverejnil prekvapivý dôvod, prečo rodičia vyberajú netradičné mená pre svoje deti
Tukany sú zvláštnejšie, než sme si mysleli. Tieto zaujímavé fakty o nich vás zaručene prekvapia
Po ktorom príbuznom dedíme najviac génov? Vedci prišli s prekvapivou štúdiou

Odporúčame: