Search
Close this search box.

VIDEO: Malý Archie oslávil 1 rok. Verejnosť potešilo domáce video, ktoré natočil princ Harry

Po tom, čo sa princ Harry s manželkou Meghan Markle rozhodli vystúpiť z kráľovskej rodiny a rozlúčili sa s kráľovským dvorom v Londýne, ustala do istej miery aj ich „mediálna popularita“. Ich rozhodnutie vybrať sa vlastnou cestou komentovala verejnosť veľmi vášnivo, či už v pozitívnom alebo negatívnom svetle. Ak sa však na internete objaví nejaké video z ich súkromia, ihneď sa stáva virálnou záležitosťou. 


Inak tomu nebolo ani po zverejnení najnovšieho videa, ktoré sa na internete objavilo pri príležitosti prvých narodenín ich prvorodeného syna Archieho. Ako informoval britský denník The Independent, rodina prečkáva aktuálne náročné obdobie v Amerike, preto sa predpokladá, že aj predmetná nahrávka bola natočená práve v aktuálnej domácej karanténe.

Video bolo zdieľané na oficiálnom instagramovom účte charitatívnej organizácie „Save the Children UK“ a zobrazuje malého Archieho ako sedí v lone svojej mamy, ktorá mu nahlas číta z detskej knihy. Táto aktivita sa mu evidentne veľmi pozdáva, čo dáva najavo svojím širokým úsmevom.

Keď sa už príbeh chýli pomaly ku koncu, Archie sa rozhodne zobrať do rúk ďalšiu knihu. „Najskôr dokončíme túto knihu, a potom prejdeme na druhú,“ napomína ho s úsmevom Meghan.

https://www.instagram.com/tv/B_2A6IwBeM-/?utm_source=ig_web_copy_link

Zdroj titulnej fotografie: Instagram / Save The Children UK

Pozri aj:

Najčítanejšie

Pivo ako zázračný mok. Vedci potvrdili jeho prínosy pre naše zdravie
Psychológ zverejnil prekvapivý dôvod, prečo rodičia vyberajú netradičné mená pre svoje deti
5 vecí, ktoré silné ženy vo vzťahoch nikdy netolerujú
Lacný výlet na Slovensku? 7 jedinečných miest, o ktorých ste pravdepodobne netušili
Tukany sú zvláštnejšie, než sme si mysleli. Tieto zaujímavé fakty o nich vás zaručene prekvapia

Odporúčame: