Life is beautiful

“Nedopusť, aby ti včerajšok, zabral väčšinu dneška” – Will Rogers

Nájdeš nás aj tu

VIDEO: Malý Archie oslávil 1 rok. Verejnosť potešilo domáce video, ktoré natočil princ Harry

Po tom, čo sa princ Harry s manželkou Meghan Markle rozhodli vystúpiť z kráľovskej rodiny a rozlúčili sa s kráľovským dvorom v Londýne, ustala do istej miery aj ich „mediálna popularita“. Ich rozhodnutie vybrať sa vlastnou cestou komentovala verejnosť veľmi vášnivo, či už v pozitívnom alebo negatívnom svetle. Ak sa však na internete objaví nejaké video z ich súkromia, ihneď sa stáva virálnou záležitosťou. 


Inak tomu nebolo ani po zverejnení najnovšieho videa, ktoré sa na internete objavilo pri príležitosti prvých narodenín ich prvorodeného syna Archieho. Ako informoval britský denník The Independent, rodina prečkáva aktuálne náročné obdobie v Amerike, preto sa predpokladá, že aj predmetná nahrávka bola natočená práve v aktuálnej domácej karanténe.

Video bolo zdieľané na oficiálnom instagramovom účte charitatívnej organizácie „Save the Children UK“ a zobrazuje malého Archieho ako sedí v lone svojej mamy, ktorá mu nahlas číta z detskej knihy. Táto aktivita sa mu evidentne veľmi pozdáva, čo dáva najavo svojím širokým úsmevom.

Keď sa už príbeh chýli pomaly ku koncu, Archie sa rozhodne zobrať do rúk ďalšiu knihu. „Najskôr dokončíme túto knihu, a potom prejdeme na druhú,“ napomína ho s úsmevom Meghan.

View this post on Instagram

"Duck! Rabbit!" with Meghan, The Duchess of Sussex (and Harry, The Duke of Sussex behind the camera), read to their son Archie for his 1st birthday. Happy Birthday, Archie! . Thank you #DuchessMeghan for helping us to raise urgent funds for our coronavirus appeal by reading "Duck! Rabbit" by @akrfoundation, illustrated by @tlichtenheld (published by @chroniclekidsbooks). . As the world grapples with the coronavirus pandemic, children’s lives are being turned upside down. By donating to Save with Stories, you can support the most vulnerable families in the UK and around the world by helping to provide early learning packs, supermarket vouchers, essential household items and virus protection. . Please donate today by visiting our website. Link in bio. . Or you can text STORIES to 70008 to give a one-off donation of £5. . Together, we can help families get through this. . You can only donate via text from a UK mobile. You’ll be billed £5 plus standard rate text message. We receive 100% of your donation. By texting STORIES you agree to calls about fundraising appeals, campaigns, events and other ways to support. Include NO PHONE to opt out of calls. Queries? 02070126400. Read our Privacy Policy savethechildren.org.uk/privacy The Save the Children Fund is a charity registered in England and Wales (213890) and Scotland (SC039570) . #SaveWithStoriesUK #SaveWithStories #GrowingThroughThis

A post shared by Save The Children UK (@savechildrenuk) on

Zdroj titulnej fotografie: Instagram / Save The Children UK

You don't have permission to register