Life is beautiful

“Nedopusť, aby ti včerajšok, zabral väčšinu dneška” – Will Rogers

Nájdeš nás aj tu

Založte si spoločnosť aj vďaka tomuto sprievodcovi, ktorý vám pomôže vyhnúť sa problémom

Ak máte jasno v predmete podnikania, nechajte si firmu založiť od druhých

Mať niekoľko úžasných nápadov je vec jedna, ale dotiahnuť ich do úspešného konca druhá. Na realizáciu tohto, pre niekoho možno nekonečného sna, musíte mať právne zastrešenie, ktorým je hlavne firma. Postaviť základy tej úspešnej je ale náročné. Aby ste sa vyhli byrokratickým krokom a nekonečnému behaniu po úradoch, môžete využiť ponuku založenia spoločnosti od špecialistov, vďaka ktorým sa dopracujete k svojmu podniku v priebehu niekoľkých hodín.

Často ide o nové firmy, založené za účelom priameho odkúpenia bez nutnosti zložiť základné imanie, registrácie na úradoch a splnenia všetkých povinností. Tie sú za vás už vyriešené a vy sa tak môžete venovať svojej firme.

Vyberte jej vhodné sídlo

Tak ako sa človek celý život snaží o vytvorenie dobrého mena, zrejme sa budete o niečo podobné usilovať aj v prípade vašej novej spoločnosti. Aj tu si to ale môžete zjednodušiť tým, že jej aspoň na začiatok vyberiete vhodné sídlo. To, na ktorom získa dobré meno, polohu a viac spokojných a potenciálnych klientov a zákazníkov. Ide o špeciálnu virtuálnu kanceláriu, ktorej zriadenie vás nepripraví o všetky úspory.

Stačí si vybrať vhodného poskytovateľa tejto služby a zvoliť ten správny prenájom sídla, ktorý vám v rámci svojich služieb poskytne viac než ste si v skutočnosti mysleli. Okrem povinného označenia je to aj preberanie doručených zásielok. Môžete si ich nechať preposlať, odfotiť alebo odvážiť. V rámci prepracovaného systému budete o tom vhodnou a vami zvolenou formou vždy informovaní.

Túto možnosť využíva viac majiteľov úspešných firiem, tak prečo by ste na tom tak dobre nemohli byť rovnako aj vy.

You don't have permission to register