Search
Close this search box.

Chcete sa cítiť doma ako na pláži? Firma vyrába unikátny produkt, ktorý vám ju prinesie do záhrady

Milujete more a piesočnaté pláže? Atmosféra, ktorú táto kombinácia dokáže vytvoriť, je pre väčšinu populácie nenahraditeľná. Firma preto prišla s originálnym nápadom, vďaka ktorému si je možné užívať túto letnú pohodu už aj doma, a to priamo na dvore.


Ako informuje portál Bored Panda, španielska firma „Piscinas de Arena NaturSand“ sa pustila do výroby tzv. plážových bazénov, ktoré sa stali veľkým hitom.

Svojim zákazníkom sa snaží v požiadavkách vyhovieť na maximum. Buď vybuduje úplne nový alebo pretvorí už existujúci bazén, prostredníctvom ktorého budete mať pocit, že ste sa preniesli ku skutočnej pláži. 

Zdroj: piscinasdearena.com/

Kvalitný materiál

Ako uvádza firma na svojej oficiálnej stránke, plážové bazény sú vyrábané zo železobetónu, takže zákazník sa nemusí báť zníženej odolnosti. Na špeciálnu betónovú zmes sa následne aplikuje pieskový povrch. Nejde však o nános voľného piesku, ale o materiál, ktorý je s betónovým základom pevne spojený.

Firma zároveň sľubuje, že údržba nie je v tomto prípade náročnejšia ako pri „bežných“ bazénoch. Navyše, povrch je protišmykový a nepopáli ani v prípade najintenzívnejšieho slnečného žiarenia. 

Zdroj: piscinasdearena.com

Vybudovanie takejto krásy nie je dokonca ani extrémne časovo náročné. Ak to počasie dovolí, projekt môže byť skompletizovaný do 30 dní. Okrem vlastného dizajnu, si zákazník môže zvoliť aj úroveň hĺbky, a keďže vchod do bazéna je pozvoľný rovnako, ako je to v prípade mora, nie sú potrebné žiadne schodíky. 

Úspech po celom svete

Hoci firma v súčasnosti pôsobí v Španielsku a Portugalsku, zabezpečovala výstavbu či renováciu bazénov po celom svete. Vo svojom portfóliu má už vyše 800 projektov vo viac ako 14 krajinách sveta, vrátane USA, Mexika, Argentíny, Čile, Bolívie, Kolumbie či Brazílie.

Ak by vás zaujímal samotný proces, v ktorom takýto plážový bazén vzniká, pozrite si nasledovné video

Zdroj: boredpanda.com, piscinasdearena.com

Zdroj titulnej fotografie: piscinasdearena.com

Pozri aj:

Najčítanejšie

Test dlhovekosti: Aká je pravdepodobnosť, že sa dožijete vysokého veku?
Po ktorom príbuznom dedíme najviac génov? Vedci prišli s prekvapivou štúdiou
Lacný výlet na Slovensku? 7 jedinečných miest, o ktorých ste pravdepodobne netušili
Vtáčika z rozprávky Rio už vo voľnej prírode nenájdete. Vedci ho vyhlásili za vyhynutého
TOP 15 európskych kostolov, ktoré sa oplatí vidieť na vlastné oči

Odporúčané články: