Každý deň 200 nových uterákov, tona ľadu či 13 šatní. 10 šialených vecí, ktoré žiadajú celebrity od usporiadateľov pri koncertoch

To však nie sú ani zďaleka tie najšialenejšie požiadavky, s ktorými sa stretávajú organizátori koncertov.

 

Prečítajte si o 10 najčudnejších veciach, ktoré celebrity vyžadujú pred každým svojím vystúpením.

 

Robbie Williams

Zdroj: alebilet.pl

Robbieho koncerty bývajú neskutočným zážitkom. Neskutočným zážitkom je však aj zabezpečovanie vecí, ktoré si známy spevák vyžaduje od organizátorov. 280 uterákov, 3 hasiace prístroje, šatne pre 3 osoby, 6 miestností pre personál a 5 kancelárií pre manažérov. A to je len začiatok zoznamu.

Okrem toho, chce mať Robbie k dispozícii osobného maséra, 6 kuchárov a 6 osobných strážcov. Jedálniček speváka je tiež netradičný. Požaduje 16 litrov mlieka, 24 donutov a 48 slepačích vajec. V jeho šatni sa musí nachádzať fotografia Dalajlámu, bonsaj a 4 popolníky. Britský spevák miluje exotiku, raz dokonca požadoval, aby mu organizátori zabezpečili živú opicu.

Britney Spears

Zdroj: Amazon

Každý deň 200 nových uterákov, tona ľadu, 13 šatní a personál oblečený v bielom. To sú požiadavky popovej hviezdy Britney Spears. Okrem toho, chce mať zabezpečený odvoz nielen v meste, ale aj mimo mesta, a tiež požaduje špeciálne golfové autíčko, ktoré sa pohybuje okolo šatní a javiska. Britney je perfekcionistka. Svedčí o tom aj fakt, že aj smetné koše musia spĺňať jej predstavy – t.j. musia na nich byť tie správne nálepky.Jennifer Lopez

Zdroj: YouTube

Jennifer Lopez sa pred koncertmi chce cítiť ako vo wellness. Jej šatňa musí byť totiž zariadená v tomto štýle. Steny a nábytok musia byť biele, vo váze by malo byť 24 bielych ruží a toľko isto fliaš s ľadovou vodou. Takisto požaduje aloe, kokosovú šťavu a čerstvú škoricu. Na pódiu musí mať prichystaných 25 čiernych uterákov.

Beyoncé

Zdroj: grammy.com

Popová diva tiež dokáže organizátorov poriadne potrápiť. Musia jej zabezpečiť šatňu pozostávajúcu z dvoch oddelených miestností, v ktorých teplota nesmie prekročiť 21,5 °C. Vyžaduje tiež úplne nový automat na kávu a sviečky s vôňou ruží.

Beyoncé podľa všetkého neznáša Coca-Colu. V šatni nesmie byť ani jeden produkt od tejto spoločnosti. Naopak, v jej jedálničku nesmú chýbať kuracie stehná s kajenským korením. Pri návšteve Moskvy chcela mať dokonca k dispozícii aj 10 áut značky Mercedes-Benz.

Kanye West

Zdroj: grammy.com

Čierne uteráky od Versaceho, oblečenie pre šoféra z čistej bavlny a asistent, ktorý bude naprávať rohožku v jeho šatni. To sú tie najzvláštnejšie požiadavky amerického rapera. Organizátori však majú hlavu v smútku aj z inej veci. Kanye chce mať v šatni pred každým vystúpením reproduktory značky Genelec 1031A. Tie sa však už 10 rokov nevyrábajú.

Elton John

Zdroj: Amazon

Elton si vždy vyžiada izbu, v ktorej budú uložené jeho okuliare. Anglický spevák má skutočne úctyhodnú zbierku, nájdete v nej viac než 4 000 kusov. V tejto miestnosti na okuliare sa musí udržiavať tá správna teplota a vlhkosť. V jeho šatni nesmú chýbať strieborné príbory zdobené diamantami a exotické ovocie z Južnej Ameriky.

Paul McCartney

Zdroj: grammy.com

Britská hudobná legenda chce mať v zákulisí 6 kvetináčov s rastlinami. Majú to byť veľké rastliny, nie však stromy. Čím viac listov budú rastliny mať, tým spokojnejší bude spevák. Okrem toho, v jeho izbe nesmú chýbať biele ľalie, či biele a svetlo-ružové ruže. V šatni nesmie byť nábytok vyrobený z kože alebo kožušiny a v jeho jedálničku nesmie byť mäso.Sting

Zdroj: FilmMagic

Zdá sa, že čierne uteráky sú medzi celebritami veľmi obľúbené. Sting ich potrebuje 8. Okrem toho, požaduje ekologicky šetrné ovocie, kamilkový čaj, črepníkové rastliny, oddelenú miestnosť pre hudobné nástroje a miestnosť na meditáciu. Všetci osobní strážcovia musia byť oblečení rovnako a nesmú mať pri sebe zbraň. Stingovi takisto musí byť k dispozícii lekár, ktorý mu poskytne vitamíny.

Adele

Zdroj: grammy.com

Adele má podľa všetkého averziu na med. V okruhu 10 metrov sa nesmie nachádzať ani lyžička tejto sladkej pochúťky. Jej menu zvyčajne pozostáva z kuracieho sendviča so šalátom a červeného vína. V šatni pre ňu musí byť pripravených 6 kovových lyžičiek.

Taylor Swift

Zdroj: grammy.com

Požiadavky mladej speváčky sa týkajú prevažne jedla. Požaduje veľké karamelové latté s 2 stéviami, tekvicový koláč zo Starbucks, 100 gramov oleja, 12 fliaš piva New Castle, avokádo a mrazený jogurt značky Ben & Jerry’s.

 

Čo by ste si vyžiadali vy, ak by ste boli celebrita?

Zdroj: brightside.me

You don't have permission to register