Search
Close this search box.

Každý deň 200 nových uterákov, tona ľadu či 13 šatní. 10 šialených vecí, ktoré žiadajú celebrity od usporiadateľov pri koncertoch

To však nie sú ani zďaleka tie najšialenejšie požiadavky, s ktorými sa stretávajú organizátori koncertov.

 

Prečítajte si o 10 najčudnejších veciach, ktoré celebrity vyžadujú pred každým svojím vystúpením.

 

Robbie Williams

Zdroj: alebilet.pl

Robbieho koncerty bývajú neskutočným zážitkom. Neskutočným zážitkom je však aj zabezpečovanie vecí, ktoré si známy spevák vyžaduje od organizátorov. 280 uterákov, 3 hasiace prístroje, šatne pre 3 osoby, 6 miestností pre personál a 5 kancelárií pre manažérov. A to je len začiatok zoznamu.

Okrem toho, chce mať Robbie k dispozícii osobného maséra, 6 kuchárov a 6 osobných strážcov. Jedálniček speváka je tiež netradičný. Požaduje 16 litrov mlieka, 24 donutov a 48 slepačích vajec. V jeho šatni sa musí nachádzať fotografia Dalajlámu, bonsaj a 4 popolníky. Britský spevák miluje exotiku, raz dokonca požadoval, aby mu organizátori zabezpečili živú opicu.

Britney Spears

Zdroj: Amazon

Každý deň 200 nových uterákov, tona ľadu, 13 šatní a personál oblečený v bielom. To sú požiadavky popovej hviezdy Britney Spears. Okrem toho, chce mať zabezpečený odvoz nielen v meste, ale aj mimo mesta, a tiež požaduje špeciálne golfové autíčko, ktoré sa pohybuje okolo šatní a javiska. Britney je perfekcionistka. Svedčí o tom aj fakt, že aj smetné koše musia spĺňať jej predstavy – t.j. musia na nich byť tie správne nálepky.Jennifer Lopez

Zdroj: YouTube

Jennifer Lopez sa pred koncertmi chce cítiť ako vo wellness. Jej šatňa musí byť totiž zariadená v tomto štýle. Steny a nábytok musia byť biele, vo váze by malo byť 24 bielych ruží a toľko isto fliaš s ľadovou vodou. Takisto požaduje aloe, kokosovú šťavu a čerstvú škoricu. Na pódiu musí mať prichystaných 25 čiernych uterákov.

Beyoncé

Zdroj: grammy.com

Popová diva tiež dokáže organizátorov poriadne potrápiť. Musia jej zabezpečiť šatňu pozostávajúcu z dvoch oddelených miestností, v ktorých teplota nesmie prekročiť 21,5 °C. Vyžaduje tiež úplne nový automat na kávu a sviečky s vôňou ruží.

Beyoncé podľa všetkého neznáša Coca-Colu. V šatni nesmie byť ani jeden produkt od tejto spoločnosti. Naopak, v jej jedálničku nesmú chýbať kuracie stehná s kajenským korením. Pri návšteve Moskvy chcela mať dokonca k dispozícii aj 10 áut značky Mercedes-Benz.

Kanye West

Zdroj: grammy.com

Čierne uteráky od Versaceho, oblečenie pre šoféra z čistej bavlny a asistent, ktorý bude naprávať rohožku v jeho šatni. To sú tie najzvláštnejšie požiadavky amerického rapera. Organizátori však majú hlavu v smútku aj z inej veci. Kanye chce mať v šatni pred každým vystúpením reproduktory značky Genelec 1031A. Tie sa však už 10 rokov nevyrábajú.

Elton John

Zdroj: Amazon

Elton si vždy vyžiada izbu, v ktorej budú uložené jeho okuliare. Anglický spevák má skutočne úctyhodnú zbierku, nájdete v nej viac než 4 000 kusov. V tejto miestnosti na okuliare sa musí udržiavať tá správna teplota a vlhkosť. V jeho šatni nesmú chýbať strieborné príbory zdobené diamantami a exotické ovocie z Južnej Ameriky.

Paul McCartney

Zdroj: grammy.com

Britská hudobná legenda chce mať v zákulisí 6 kvetináčov s rastlinami. Majú to byť veľké rastliny, nie však stromy. Čím viac listov budú rastliny mať, tým spokojnejší bude spevák. Okrem toho, v jeho izbe nesmú chýbať biele ľalie, či biele a svetlo-ružové ruže. V šatni nesmie byť nábytok vyrobený z kože alebo kožušiny a v jeho jedálničku nesmie byť mäso.Sting

Zdroj: FilmMagic

Zdá sa, že čierne uteráky sú medzi celebritami veľmi obľúbené. Sting ich potrebuje 8. Okrem toho, požaduje ekologicky šetrné ovocie, kamilkový čaj, črepníkové rastliny, oddelenú miestnosť pre hudobné nástroje a miestnosť na meditáciu. Všetci osobní strážcovia musia byť oblečení rovnako a nesmú mať pri sebe zbraň. Stingovi takisto musí byť k dispozícii lekár, ktorý mu poskytne vitamíny.

Adele

Zdroj: grammy.com

Adele má podľa všetkého averziu na med. V okruhu 10 metrov sa nesmie nachádzať ani lyžička tejto sladkej pochúťky. Jej menu zvyčajne pozostáva z kuracieho sendviča so šalátom a červeného vína. V šatni pre ňu musí byť pripravených 6 kovových lyžičiek.

Taylor Swift

Zdroj: grammy.com

Požiadavky mladej speváčky sa týkajú prevažne jedla. Požaduje veľké karamelové latté s 2 stéviami, tekvicový koláč zo Starbucks, 100 gramov oleja, 12 fliaš piva New Castle, avokádo a mrazený jogurt značky Ben & Jerry’s.

 

Čo by ste si vyžiadali vy, ak by ste boli celebrita?

Zdroj: brightside.me

Pozri aj:

Najčítanejšie

Lacný výlet na Slovensku? 7 jedinečných miest, o ktorých ste pravdepodobne netušili
Nebezpečné morské živočíchy, z ktorých vám niektoré spôsobia aj smrť
TOP 15 európskych kostolov, ktoré sa oplatí vidieť na vlastné oči
10 faktov o legendárnom Levom kráľovi, ktoré vás zaručene prekvapia
Tukany sú zvláštnejšie, než sme si mysleli. Tieto zaujímavé fakty o nich vás zaručene prekvapia

Odporúčame: