Search
Close this search box.

Luxusné kúpele: Kráľovská porcia zdravia, ktorá vášmu telu určite prospeje

Tekuté zlato, ktorému neodoláte

Kúpeľných miest je na Slovensku viac, no len málo z nich je tak špecificky a vďaka svojej liečivej minerálnej vode, zameraných na široké spektrum liečivých účinkov.

Royal Palace Turčianske Teplice ***** vás svojou termálnou liečivou vodou zbavia problémov pohybového aparátu, neurologických, gynekologických a urologických ochorení, ako aj problémov s tráviacim ústrojenstvom.

Jedinečný typ preventívnej zdravotnej starostlivosti

Poskytovaná je tu aj kúpeľná liečebná starostlivosť pre skupiny A a B, pričom majú tieto historické luxusné kúpele v súčasnosti platné zmluvy o poskytovaní liečebnej starostlivosti so všetkými zdravotnými poisťovňami. To znamená, že aj tento prepych vám môže váš lekár, podľa zdravotnej dokumentácie a špecifického ochorenia, ktorého sa potrebujete zbaviť a dostať do normálu, predpísať.

Voda je stredne mineralizovaná a jej účinky vám zaistia jedinečný typ preventívnej zdravotnej starostlivosti, ktorú dnes potrebujete, v dôsledku uponáhľaného spôsobu života, takmer všetci, možno aj bez ohľadu na vek.

Dovolenka pre vaše telo

Ste unavení, trápia vás problémy a ovplyvňuje stres? Zbavte sa toho všetkého a doprajte svojmu telu, po čom túži a čo skutočne potrebuje! Novú energiu, relax a luxus.

Zostavte si s pomocou odporúčania kúpeľného lekára svoj liečebný program, ktorý môže obsahovať až 21 liečebných procedúr a uvidíte, že sa vám vaše telo poďakuje.

Vyberte si na základe svojich požiadaviek vhodný kúpeľný pobyt v danom termíne a môžete sa tešiť z kráľovskej starostlivosti, ktorú si tu užívala aj cisárovná Sissi a iné významné osobnosti, ktoré tvoria a tvorili naše dejiny.

Pozri aj:

Najčítanejšie

Lacný výlet na Slovensku? 7 jedinečných miest, o ktorých ste pravdepodobne netušili
Nebezpečné morské živočíchy, z ktorých vám niektoré spôsobia aj smrť
TOP 15 európskych kostolov, ktoré sa oplatí vidieť na vlastné oči
Vrak Titanicu o pár rokov definitívne zmizne. Trápi ho vážny problém
Chcete sa cítiť doma ako na pláži? Firma vyrába unikátny produkt, ktorý vám ju prinesie do záhrady

Odporúčame: