Life is beautiful

“Nedopusť, aby ti včerajšok, zabral väčšinu dneška” – Will Rogers

Nájdeš nás aj tu

Muž si vystrelil z policajtov. Postavil auto zo snehu, ktoré vyzeralo úplne realisticky

Sranda musí byť. To si zrejme povedal aj Kanaďan Simon Laprise, ktorému sa podarilo vtipným spôsobom oklamať policajtov. Za 4 hodiny postavil auto zo snehu, ktoré vyzeralo skutočne vierohodne. Inšpiroval sa pri tom modelom auta DeLorean DMC-12, ktoré sa stalo slávne v 80.tych rokoch vďaka filmu Späť do budúcnosti (Back to the Future).

Aby zabezpečil, že si jeho „auto“ naozaj všimnú, postavil ho na mieste, kde je parkovanie zakázané. Podarilo sa. Kanadských policajtov pri pravidelnej obchôdzke úplne zmiatol. Niet sa ani čomu čudovať. Simon si dal záležať aj na detailoch, na fotke možno napríklad vidieť aj skutočný stierač, ktorý pridal na čelné sklo.

Zmätení policajti „auto“ dlho obliehali a nechápali, o čo ide. Spamätali sa, keď chceli potenciálnemu vodičovi uložiť pokutu umiestnením bloku za stierač. Až vtedy pochopili, že nejde o skutočné auto. Nestratili však duchaprítomnosť a „staviteľovi“ zanechali lístoček s odkazom: „Urobili ste nám večer, hahaha :)“.„Tento žart pôvodne nebol určený pre policajtov, ale pre službu na odhŕňanie snehu,“ uviedol pre Daily Mail Simon. Jeho dielo sa však dlho neohrialo. Už na ďalší deň bolo zničené snežným pluhom. 

Zdroj: indy100.com, dailymail.co.uk

You don't have permission to register