a

Na Slovensko prichádza maratón legendárneho hororu

Zdroj: Moviestillsdb.com

Tvorcovia jedného z najúspešnejších hororov TO (2017) dlho nezaháľali a ikonický knižný príbeh známeho spisovateľa Stephena Kinga opäť ožíva, ešte v desivejšej forme.

Snímka “TO: Kapitola dva“ od režiséra Andyho Muschiettiho je ešte viac krvavá, nepredvídateľná a hrôzostrašná! Na veľkoleposť filmu má veľký vplyv aj jeho samotná dĺžka a fakt, že diváka čaká aj najkrvavejšia scéna v histórii hororov.V druhej kapitole filmu sa do mestečka Derry vracia zlo v podobe desivého klauna Pennywise a členovia Klubu núl budú musieť opäť spojiť svoje sily. Od hrôzostrašných udalostí ubehlo 27 rokov a všetci sú poznamenaní desivými zážitkami z minulosti. Každý z nich bude musieť preto opäť prekonať svoj najsilnejší strach a čeliť klaunovi, ktorý je teraz nebezpečnejší ako kedykoľvek predtým.

Zdroj: Cinema City

Režisér tradične pracoval s hviezdnym hereckým obsadením ako James McAvoy (Bill), Jessica Chastain (Beverlly) či Bill Hader (Richie), ktorí si zahrali staršie verzie postáv známe z filmu TO. Postavy desivého klauna Pennywise sa opäť výborne ujal herec Bill Skarsgard. Vyše tri hodiny intenzívneho strachu a napätia na vás čakajú v CinemaCity, už od 5. septembra 2019 aj v SUPERSCREEN a  4DX!   

Nadšenci hororov sa môžu 4.9. tešiť na filmový maratón s premietaním 1. a 2. časti filmu TO v Auparku a Eurovei.

Viac info o maratóne nájdete TU -> https://www.cinemacity.sk/films/to-maraton/3374s2r2#/buy-tickets-by-film?in-cinema=bratislava&at=2019-09-04&for-movie=3374s2r2&view-mode=list