Search
Close this search box.

Nebaví vás klasické puzzle? Spoločnosť predstavila priehľadný variant, ktorý skrýva 4 úrovne obtiažnosti

Aktuálna situácia necháva vyniknúť mnohé domáce aktivity. Medzi tie najobľúbenejšie rozhodne patrí puzzle, ktoré však už vo svojej podstate pozná každý skrz na skrz. Existujú však firmy, ktoré základnú myšlienku puzzle povýšili na úplne novú úroveň.


Toto je unikátne priehľadné puzzle, ktoré poriadne potrápi vaše mozgové závity. Ako uviedol portál Bored Panda, k dispozícii sú 4 úrovne obtiažnosti tejto skladačky. Poďme sa pozrieť na toto výnimočné puzzle trošku podrobnejšie. 

Najjednoduchší variant skladačky pozostáva z 9 kusov, pričom každý z nich je vyrobený z číreho liateho akrylu. Na druhej úrovni máte k dispozícii 25 kusov, na ďalšej už 49 a na absolútne najťažšej úrovni si budete lámať hlavu nad 144 kúskami puzzle. Výsledkom vášho snaženia bude vždy priehľadný štvorec. 

Zdroj: etsy.com

Koľko trvá zloženie?

Spoločnosť Etsy, ktorá stojí za výrobou a predajom tohto výnimočného produktu, uvádza, že základnú úroveň obtiažnosti sa dá zvládnuť poskladať už za 5 minút. Naopak, najťažšia obtiažnosť vám zaberie až niekoľko dní. Všetko závisí od vašej šikovnosti. 

Štartovacia cenovka je situovaná na cca.16 eur (verzia s najväčším množstvom kusov stojí 24 eur) a pre európskych zákazníkov bude k dispozícii približne v júni 2020

Zdroj: boredpanda.com, etsy.com

Zdroj titulnej fotografie: etsy.com

Pozri aj:

Najčítanejšie

Pivo ako zázračný mok. Vedci potvrdili jeho prínosy pre naše zdravie
5 vecí, ktoré silné ženy vo vzťahoch nikdy netolerujú
Psychológ zverejnil prekvapivý dôvod, prečo rodičia vyberajú netradičné mená pre svoje deti
Po ktorom príbuznom dedíme najviac génov? Vedci prišli s prekvapivou štúdiou
Tukany sú zvláštnejšie, než sme si mysleli. Tieto zaujímavé fakty o nich vás zaručene prekvapia

Odporúčame: