Search
Close this search box.

Nedarí sa vám v aute udržať poriadok?

Najjednoduchší spôsob, ako urobiť vo svojom aute poriadok, je vziať ho do autoumyvárne a objednať si celú sadu postupov vrátane „všeobecného vyčistenia“ zvnútra aj zvonku. Umývacie služby sú však čoraz drahšie. Vyhnúť sa zbytočne vysokým nákladom a starostiam môžete ale tým, že sa o svoje auto postaráte sami. Avšak, pokiaľ sa obávate, že by to bolo na úkor už tak malého času, máme pre vás riešenie.


Čistota a údržba auta nie je žiadna veda. Stačí mať po ruke niekoľko univerzálnych doplnkov, s ktorými sa problémom vyhnete veľmi jednoducho a rýchlo.

Maximálna ochrana pred znečistením

Ak ste sa rozhodli vziať čistotu a starostlivosť o auto do vlastných rúk, odporúčame vám vybaviť jeho spodnú časť, ktorá prichádza do kontaktu s našou obuvou, špeciálnymi koberčekmi do auta. Veľkostne aj reliéfom zodpovedajú tvaru podlahy každého jedného modelu auta a zabezpečujú maximálnu ochranu interiéru vozidla pred znečistením, vlhkosťou a koróziou.

Okrem svojej hlavnej funkcie sú v interiéri vozidla aj mimoriadne obľúbeným dizajnovým doplnkom, s ktorého čistením budete mať vďaka gumovému materiálu a povrchu čo najmenej starostí.

Dokonalý úložný priestor

Nielen v interiéri domu alebo bytu sa obklopujeme dôležitými vecami. Pohodlie a komfort, ktoré nám rôzne doplnky poskytujú, potrebujeme aj na ceste. Často sa preto stáva, že je interiér auta zaplnený množstvom predmetov, ktoré sa namiesto úžitku, povaľujú na sedačkách alebo podlahe. Aj v aute ale môžu mať všetky veci svoje stabilné miesto. Stačí si vybrať vhodné vaničky do kufra, ktoré vaše starosti vyriešia.

Chránia priestor kufra pred poškodením, koróziou, nečistotami a neporiadkom. S pevnými vaničkami do kufra má všetko svoje miesto a vy to, čo potrebujete, vždy po ruke. Tak si tieto doplnky vyberte a aj vaše auto bude mať svoj systém a dokonalý interiér, v ktorom sa budete cítiť bezpečne a pohodlne.

Pozri aj:

Najčítanejšie

Lacný výlet na Slovensku? 7 jedinečných miest, o ktorých ste pravdepodobne netušili
Nebezpečné morské živočíchy, z ktorých vám niektoré spôsobia aj smrť
TOP 15 európskych kostolov, ktoré sa oplatí vidieť na vlastné oči
Vrak Titanicu o pár rokov definitívne zmizne. Trápi ho vážny problém
Tukany sú zvláštnejšie, než sme si mysleli. Tieto zaujímavé fakty o nich vás zaručene prekvapia

Odporúčame: