Search
Close this search box.

Plánujete si kúpiť tlačiareň? Je to veľmi praktické a užitočné riešenie nielen do kancelárie

Stačí vám atramentová?

Určite áno. Pri kúpe tlačiarne je dôležité vedieť v prvom rade spôsob jej naplnenia. Teda to, či funguje na atrament alebo laserový toner. Laserová tlačiareň je pre domácnosti z hľadiska obstarávacej ceny pomerne drahá a nie vždy sa vyplatí, pretože frekvencia tlače tu nie je tak veľká. Atramentová tlačiareň vám určite postačí. Mali by ste si ale zaobstarať správne náplne do tlačiarne, ktoré nájdete už aj na internete.

Samozrejme, že ani atramentová tlačiareň nie je zadarmo a musíte do nej niečo investovať, preto si všímajte pri jej kúpe, koľko stránok dokáže za určitý čas vytlačiť.Doplnky

Sem patrí napríklad aj typ a výber papiera, ktorý budete používať. Vo veľkej miere od neho závisí kvalita tlače, rovnako ako aj od použitých tonerov a náplní. Ak by ste chceli tlačiť aj svoje obrázky z mobilu, potrebujete investovať ešte do kvalitného fotopapiera.

Rovnako si dajte pozor aj na prepojene a synchronizáciu tlačiarne. Dnes nepotrebujete žiadne USB káble, stačí si vybrať tú  s Wi-fi a jej ovládanie z mobilu alebo počítača bude naozaj jednoduché. Tlačiareň je naozaj multifunkčné zariadenie, dokáže prefotiť, skenovať a vytlačiť všetko, čo pre svoje aktuálne podmienky alebo prácu či štúdium potrebujete.

Pozri aj:

Najčítanejšie

Lacný výlet na Slovensku? 7 jedinečných miest, o ktorých ste pravdepodobne netušili
Nebezpečné morské živočíchy, z ktorých vám niektoré spôsobia aj smrť
TOP 15 európskych kostolov, ktoré sa oplatí vidieť na vlastné oči
Vrak Titanicu o pár rokov definitívne zmizne. Trápi ho vážny problém
Tukany sú zvláštnejšie, než sme si mysleli. Tieto zaujímavé fakty o nich vás zaručene prekvapia

Odporúčame: