Search
Close this search box.

Pre milovníkov sladkého. Ubytujte sa v chatke, ktorá je celá z čokolády

Čokoládová chalúpka, ktorá je vlastníctvom známeho webového portálu Booking.com, sa nachádza vo francúzskom meste Sèvres, konkrétne v múzeu keramiky Cité de la Céramique. Na realizáciu tohto projektu o rozlohe 18 m² bolo použitých až 1,5 tony tejto sladkej pochutiny.

Chatka je dielom známeho francúzskeho čokolatiéra Jeana-Luc Decluzeau, u ktorého sa láska k sladkej pochúťke nedá prehliadnuť. „Nikdy by ma nenapadlo, že raz budem mať príležitosť postaviť čokoládovú chatku pre cestujúcich z celého sveta. Veľmi ma teší, že spolupracujem so spoločnosťou Booking.com a môžem tak zdieľať svoju vášeň pre čokoládu. Dúfam, že hostia ocenia príležitosť ubytovania na takomto sladkom a jedinečnom mieste,“ povedal Jean.

Jean-Luc Decluzeau, zdroj: booking.com

Premyslené do detailov

Chatka dokáže poskytnúť nocľah štyrom návštevníkom, ktorí budú počas svojho pobytu obklopení rôznymi dekadentnými pochúťkami. Či už ide o čokoládové steny, strechu, krb, šatník, hodiny, šálky, knihy alebo luxusný čokoládový luster.To však nie je ani zďaleka všetko. Pred chatkou vás čaká ešte jazierko a záhon, ako inak, z čokolády. Okrem toho sa môžete priučiť aj niečomu novému. V blízkej dielni vám umožnia pripraviť si lahodný dezert v podobe malých personalizovaných čokoládových chatiek pod vedením samotného Jeana. „Spoločnosť Booking.com sa zaviazala k poskytovaniu jedinečných a nezabudnuteľných zážitkov pre cestujúcich z celého sveta,“ uviedla Vanessa Heydorff, regionálna riaditeľka spoločnosti vo Francúzsku.

zdroj: booking.com
zdroj: booking.com

Rezervovať si ju môžete aj vy

Čokoládová chatka privítala svojich prvých návštevníkov 11. septembra 2018. Jedna noc v tejto unikátnej chatke vás vyjde na 50,- EUR. Rezervovať si ju môžete TU.

zdroj: booking.com
zdroj: booking.com
zdroj: booking.com

Zdroj: travelandleisure.com, booking.com 

Pozri aj:

Najčítanejšie

Lacný výlet na Slovensku? 7 jedinečných miest, o ktorých ste pravdepodobne netušili
Nebezpečné morské živočíchy, z ktorých vám niektoré spôsobia aj smrť
TOP 15 európskych kostolov, ktoré sa oplatí vidieť na vlastné oči
Vrak Titanicu o pár rokov definitívne zmizne. Trápi ho vážny problém
Mladá či stará žena? To, čo na obrázku uvidíte ako prvé, o vás veľa napovie

Odporúčame: