Search
Close this search box.

Robbie Williams chce preraziť novým vianočným hitom. Do duetu si prizval netradičného spojenca

Kým niektoré spevácke duetá sa vydaria a stávajú sa okamžite hitom, iné si vyslúžia nálepku „prepadák“. Nezvyčajné spojenia tiež nie sú raritou. Tentoraz sa však črtá skutočne bizarný duet, v ktorom sa do spolupráce pustil spevák s profesionálnym boxerom.


Ako informoval portál LADbible, bývalý boxerský majster sveta v ťažkej váhe, Tyson Fury, sa objaví po boku bývalého člena hudobnej skupiny Take That, Robbieho Williamsa. A aby toho nebolo málo, rozhodli sa natočiť pieseň, ktorá sa má stať vianočným hitom. Obaja pritom veria, že ich počin sa dostane na vrchol rebríčkov hitparád.

Bola to jasná voľba

Vianočná pieseň, ktorá dostala názov „Bad Sharon“, však nebude len o „obyčajnom“ vianočnom večierku. Ako prezradil samotný Williams, bude to príbeh „opileckého firemného večierku niekde v regióne Midlands“.  

https://www.instagram.com/p/B1WkWqNnWt4/

Myšlienka na dané spojenectvo pritom vznikla v jeho hlave. „Keď som bol vo Vegas, Tyson mal zápas a ešte pred ním ma pozval do svojej šatne. Povedal som mu, že som ho videl po zápasoch spievať, a tak som sa ho opýtal na spoluprácu. A on súhlasil,“ uviedol spevák pre britský denník Daily Mirror. 

Voľba spolupracovníka bola hneď úplne jasná. Po tom, ako medzi oboma aktérmi došlo k dohode, Tyson nahral svoje časti piesne skôr, než došlo k následnej úprave prostredníctvom nahrávacieho štúdia. Čakali ho totiž ďalšie náročné zápasy.

Objaví sa aj na pripravovanom albume

I napriek tomu, že väčšina ľudí môže spevácke nadanie profesionálneho boxera spochybňovať, Williams sa rozhodol pieseň umiestniť aj na svoj pripravovaný album „The Christmas Present“, ktorý by mal byť k dispozícii už 22. novembra 2019. Zaznejú na ňom aj ďalšie veľké mená, ako napríklad Rod Stewart či Bryan Adams. 

https://www.instagram.com/p/B3wC5Bmp83e/

Britský popový spevák vkladá do pripravovanej novinky veľké nádeje a verí, že sa album umiestni na vrchole rebríčkov. Projektu sa venoval tri roky, a preto tiež dúfa, že piesne na albume ľudí oslovia a budú ich „otravovať po zvyšok života“.

Je isté, že do konca roka pribudne ešte množstvo vianočných piesní, či už to bude na Slovensku alebo vo svete. Niektoré sa stanú žiadanými hitmi, iné s najväčšou pravdepodobnosťou nebudú až tak počúvateľné. Nechajme sa teda prekvapiť, do ktorej skupiny bude patriť práve pieseň Robbieho Williamsa a Tysona Furyho.

Zdroj: ladbible.com, mirror.co.uk

Zdroj titulnej fotografie: Sony Music

Pozri aj:

Najčítanejšie

Test dlhovekosti: Aká je pravdepodobnosť, že sa dožijete vysokého veku?
Po ktorom príbuznom dedíme najviac génov? Vedci prišli s prekvapivou štúdiou
Lacný výlet na Slovensku? 7 jedinečných miest, o ktorých ste pravdepodobne netušili
Vtáčika z rozprávky Rio už vo voľnej prírode nenájdete. Vedci ho vyhlásili za vyhynutého
Nebezpečné morské živočíchy, z ktorých vám niektoré spôsobia aj smrť

Odporúčané články: