Search
Close this search box.

Romantika hodná 21. storočia: Britka a Talian sa dali dokopy vďaka Google Prekladaču

Chloe Smith z Veľkej Británie a Daniele Marisco z Talianska sa do seba zamilovali na prvý pohľad. Stretli sa v nočnom bare na Ibize a okamžite medzi nimi preskočila iskra. Po prvých vetách však pochopili, že jediný spoločný jazyk, ktorým hovoria, je jazyk lásky. Ešte pred niekoľkými rokmi by to mohol byť seriózny problém, ktorý by nádejný vzťah ukončil ešte skôr, než by sa vôbec stihol začať.

Našťastie, pohotová Chloe mala vo vrecku smartfón s prístupom na internet a modernej láske s príchuťou exotiky už nič nestálo v ceste. Všetky romantické frázy a sentimentálne rečičky prehnali dvaja zaľúbenci cez Google Prekladač a prekvapivo im to stačilo. O týždeň neskôr sa vybrali na spoločnú dovolenku do Barcelony a ich milostné vzplanutie, ktorému nik z ich kamarátov neveril, sa zmenilo na skutočný cit. Od ich prvého stretnutia ubehli už dva roky, Chloe a Daniele sú stále spolu a žijú v Londýne.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10212382523028263&set=a.1580874611876&type=3&theater

„Niektorí ľudia si mysleli, že som sa zbláznila, keď som sa rozhodla ísť s ním do Barcelony, aj keď som ho poznala iba týždeň. Teraz viem, že to bolo to najlepšie rozhodnutie, aké som kedy urobila,“ hovorí Chloe.

„Chloe veľa rozprávala a veľa sa smiala, ale ja som ju nechápal. Jediné, čo som pochopil bolo, že je jedinečná,“ spomína na ťažké začiatky 23-ročný Daniele.Chloe momentálne pracuje ako make-up artistka v Londýne, kým Daniele je barmanom v talianskej reštaurácii. V súčasnosti už Google Prekladač nepotrebujú. „Chceli sme byť spolu od momentu, keď sme sa spoznali a tak sme na tom pracovali. Ona mi pomohla naučiť sa po anglicky, ja som ju naučil variť talianske jedlá,“ smeje sa Daniele.

Chloe a Daniele sú dôkazom toho, že na to, aby ste sa zamilovali, nie je dôležité hovoriť rovnakou rečou.  Dôležité je, aby rovnakou rečou rozprávali vaše telá.

Zdroj: ladbible.com

Pozri aj:

Najčítanejšie

Test dlhovekosti: Aká je pravdepodobnosť, že sa dožijete vysokého veku?
Lacný výlet na Slovensku? 7 jedinečných miest, o ktorých ste pravdepodobne netušili
Po ktorom príbuznom dedíme najviac génov? Vedci prišli s prekvapivou štúdiou
Vtáčika z rozprávky Rio už vo voľnej prírode nenájdete. Vedci ho vyhlásili za vyhynutého
TOP 15 európskych kostolov, ktoré sa oplatí vidieť na vlastné oči

Odporúčané články: