Search
Close this search box.

Takto sa rýchlo a bez problémov zbavíte nechcených tukov na vašom tele

Nenašli ste dôvod toto leto chudnúť do plaviek, čo bolo následkom vzniku ďalších záhybov v oblasti pása? Zaujíma vás, ako sa tejto nepríjemnej „deformácie“ tela zbaviť pre váš lepší pocit? Môžete to urobiť ľahko, ak použijete naše tipy z článku.

Každý centimeter tuku v oblasti brucha a pásu nielenže nevyzerá esteticky, ale tiež môže prispieť k zdravotným problémom. Akumulácia tuku na tele vedie k chorobám gastrointestinálneho traktu, vyvoláva vývoj cukrovky a srdcové problémy. Preto je lepšie sa takýmto problémom vyhnúť a my vieme, ako?!

Vyhnite sa stresu

Stravujete sa správne, no aj napriek tomu tuky z tela nemiznú? Problém možno spočíva v nadmernej nervozite. Je známe, že stresový hormón kortizol spôsobuje hromadenie tuku v oblasti pása. Skúste preto do života vniesť viac pozitívnych emócií, ktoré prospejú nielen vašej postave, ale aj psychike.

Zaobstarajte si domáci cyklotrenažér

Spaľovať tuky musíte aj aktívnym pohybom, na ktorého praktizovanie sú ale v dnešnej dobe  obmedzené podmienky. Pokiaľ si ale zadovážite špeciálny cyklotrenažér, nemusíte riešiť žiadne obmedzenia a pustiť sa do spaľovania tukov kedykoľvek počas dňa.

Cyklotrenažér je ideálny cvičebný stroj, ktorý vám pomôže schudnúť, zlepšiť postavu, precvičiť telo, zlepšiť kardiovaskulárne funkcie tela, zbaviť ho problémových partií a celulitídy.

V pohodlí  domova môžete robiť vysokokvalitné kardio cvičenie, ktoré sa dá kombinovať so sledovaním vášho obľúbeného televízneho seriálu, počúvaním hudby alebo čítaním zaujímavej knihy.

Obmedzte príjem alkoholu

Alkoholické nápoje možno na chvíľu opoja našu myseľ, no zároveň veľmi rýchlo poškodzujú krásnu postavu. Po prvé, majú vysoký obsah kalórií. Za druhé, vyvolávajú falošný pocit hladu. Ak teda chcete schudnúť, radšej sa konzumácii akéhokoľvek alkoholu vyhnite.

Vyskúšajte najlepšie spaľovače tukov

Čerstvá zelenina je najlepším priateľom plochého brucha. Pridajte preto do svojho jedálnička čo najviac týchto potravín. Nasýtia na dlhší čas a pomôžu vášmu telu vyrovnať sa s trávením jedla.

Na zelenine ale celý deň nevydržíte a budete si musieť dopriať aj niečo iné. Ideálne s vyšším obsahom bielkovín a minimálnym podielom cukrov. K strave a pre lepší efekt zo zbavovania sa tukov preto môžete použiť aj zdravé doplnky výživy, ktorými sú rôzne špeciálne spaľovače tukov.

Pomáhajú telu znižovať telesnú hmotnosť, zlepšovať definíciu svalov a zlepšovať celkovú účinnosť tréningu i diéty.

Záleží na vás, ktorý spôsob uprednostníte. Nikdy by ste ale nemali zabúdať na pohyb v kombinácii so zdravou stravou a minimom stresu. Efekt bude potom omnoho väčší a dlhodobý.

Pozri aj:

Najčítanejšie

Lacný výlet na Slovensku? 7 jedinečných miest, o ktorých ste pravdepodobne netušili
Nebezpečné morské živočíchy, z ktorých vám niektoré spôsobia aj smrť
TOP 15 európskych kostolov, ktoré sa oplatí vidieť na vlastné oči
Vrak Titanicu o pár rokov definitívne zmizne. Trápi ho vážny problém
10 faktov o legendárnom Levom kráľovi, ktoré vás zaručene prekvapia

Odporúčame: