Life is beautiful

“Nedopusť, aby ti včerajšok, zabral väčšinu dneška” – Will Rogers

Nájdeš nás aj tu

Twilight bol zvolený za najhorší film všetkých čias

Prvý film tetralógie mal premiéru v roku 2008, ale zdá sa, že stále rezonuje a znechucuje ľudí po celom svete. Jeho pokračovania sa takisto „prebojovali“ do rebríčka. Filmy, natočené podľa literárnej predlohy Stephenie Meyer, chytili za srdce milióny mladých dievčat po celom svete. Herci, ktorí stvárnili hlavných hrdinov, sa zo dňa na deň stali obrovskými hviezdami. V čase nakrúcania spolu dokonca hlavní predstavitelia, Robert Pattinson a Kristen Stewart, chodili. Ich vzťah však bol podľa všetkého len premyslený marketingový ťah.

Zdroj: Amazon

Na filmovom portáli imdb má Twilight hodnotenie 5,2 z 10, na čsfd identických 52%. To nie sú úplne zlé hodnotenia, existujú filmy s omnoho horším ratingom. To, čo z Twilightu robí tak masívne neobľúbený film, je pravdepodobne jeho nezaslúžený komerčný úspech.V rebríčku sa objavili aj ďalšie „klenoty“ svetovej kinematografie. Na druhom mieste sa umiestnila romantická komédia Gigli s Jennifer Lopez a Benom Affleckom. Tretie miesto získal komiksový Batman a Robin s Georgeom Clooneym a Arnoldom Schwarzeneggerom z roku 1997. Na čsfd kraľuje rebríčku najhorších filmov Hercules 3D, ktorý sa pýši hodnotením 5,8 %.

Jedno majú všetky tieto filmy spoločné. Ich pozretie sa môže stať skutočne príjemným zážitkom. Potrebujete len partiu dobre naladených kamarátov a fľašu tvrdého alkoholu.

Súhlasíte s rebríčkom, alebo máte svojho vlastného kandidáta na najhorší film všetkých čias?

Zdroj: ladbible.com, csfd.cz, imbd.com, ranker.com    

You don't have permission to register