Search
Close this search box.

VIDEO: Paraglajdista sa tešil z úspešného pristátia. Na zemi ho však čakalo nepríjemné prekvapenie

Jonathan Bishop, 35-ročný austrálsky paraglajdista, sa po dvojhodinovom pobyte v oblakoch rozhodol pristáť na území Národného parku Namadgi. Dlho sa však z úspešného pristátia netešil. Akonáhle sa jeho nohy stretli so zemou, z neďalekého krovia sa ku nemu začala blížiť dvojica kengúr.

Jeho optimistická nálada ho však stále neopúšťala. Kengury na neho pôsobili priateľsky, a tak sa im neváhal zdvorilo pozdraviť. Prekvapenie prišlo až po tom, čo na neho jedna z nich zaútočila. Paraglajdistu dvakrát udrela, a spolu so svojou súputníčkou ihneď odskákala čo najďalej.Jonathan síce vyviazol bez vážnejšej ujmy na zdraví, no aj tak mu nebolo všetko jedno. A to ešte nebolo všetko. Keďže v parku bol slabý telefonický signál, neostávalo mu nič iné, ako zbaliť svoju adrenalínovú výbavu a pešo prejsť niekoľko kilometrov, aby sa dovolal svojmu kamarátovi – záchrancovi.

Paraglajdista si však stihol celý tento „incident“ natočiť na kameru, a tak sa internetom začalo šíriť aj video, ktoré si môžete pozrieť aj vy.

Zdroj: ladbible.com 

Pozri aj:

Najčítanejšie

Lacný výlet na Slovensku? 7 jedinečných miest, o ktorých ste pravdepodobne netušili
Nebezpečné morské živočíchy, z ktorých vám niektoré spôsobia aj smrť
TOP 15 európskych kostolov, ktoré sa oplatí vidieť na vlastné oči
Vrak Titanicu o pár rokov definitívne zmizne. Trápi ho vážny problém
Chcete sa cítiť doma ako na pláži? Firma vyrába unikátny produkt, ktorý vám ju prinesie do záhrady

Odporúčame: